Keraminių plytelių priežiūra

Keraminių plytelių populiarumas yra ne tik dėl savo estetinio grožio, bet ir puikus spektaklis.

Autorius: Diana Oripova

Keraminių plytelių populiarumas yra ne tik dėl savo estetinio grožio, bet ir puikus spektaklis. Vienas iš labiausiai nepretenzingas dekoratyvinių ir apdailos medžiagos, plytelės – tikras Sėkmė namų šeimininkės, nes tai reikalauja daug dėmesio mažiausiai, pasižymi dideliu atsparumu dėvėjimuisi ir absoliutų aplinkos saugumą.

Tačiau, nepaisant to, kad daugeliu atvejų išnaikinti suformuota ant plytelėmis paviršiaus paklaida gali būti su minkšta kempine, taip pat yra daugiau “kaprizingas”, “atstovai”, kurie reikalauja ypatingos priežiūros.

 

 

atgręžtą paviršių

Rūpinimasis keraminių plytelių prasideda remonto planą. Svarbu suprasti, kad gaminant šildymo instaliacija – bloga idėja, jei jūsų vonios sienos jau yra liniuotas su gražiais išskirtinių plytelės. Geriausia būtų, kad plytelės turi būti galutinis etapas savo remontas.

Norėdami sienų plytelės ilgą laiką prašome jus su savo išvaizda, rekomenduojama rūpintis savo specialių ploviklių ir išvengti muilu. Kaip jūs žinote, bet muilo pagrindas – riebalų, kad net ir su labai kruopščiai skalbimo palieka ploną plėvelę ir gali sukelti nemalonu bet veiksnių kambaryje – pelėsiai, miltligė ir kt.

glazūruotos plytelės

Glazūruotos keraminės plytelės – puikus papuošimas vonioje ir virtuvėje. Todėl šiandien tai – viena iš populiariausių apdailos medžiagų. Ryškiai Pasveikink įstiklintas paviršiaus patraukia dėmesį ir papuošti bet kurioje patalpoje.

Jei tokios medžiagos priežiūros Svarbu prisiminti, kad veikliosios sprendimai turėti neigiamos įtakos medžiagos struktūrą. Štai kodėl glazūruotos plytelės reikalauja specialių ploviklių, kurių galima įsigyti specialybę parduotuvių plytelių panaudojimą.

Shine vonioje

Noras išlaikyti plytelės vonios kambaryje gražus ir gerai apsirengęs, nepamirškite apie didelės drėgmės ir temperatūros pokyčių patalpoje, kurie turi neigiamos įtakos tarnavimo laiką plytelių. Todėl nėra reguliari priežiūra yra būtina.

Specialistai rekomenduoja ne naudoti šepetį kietų šerių. Negailestingai dirba emalio, jie sunaikinti ir sugadinti plytelių išvaizdą.

Sąnariai tarp plytelių – ypač pavojinga vieta , kur kaupiasi bakterijos ir purvo. Siekiant išvengti problemų, geriausia vieną kartą per mėnesį dirbti siūlės specialų antibakterinį valiklį. Pašalinti nuosėdoms muilo kaip putų pagalba iki dviejų šaukštelių druskos rūgšties, fosforo, ištirpintų trijų litrų karšto vandens. Gautas tirpalas įdėti putoja, po kelių minučių, kruopščiai išskalauti švariu vandeniu plytelės.

 

Jei bijo, kad vertikali padėtis plytelių arba granito gali sumažėti sunkų daiktą ir jį sugadinti, siekiant apsaugoti guminio kilimėlio paviršius padės. Ir geriausias pagalbininkas kiekvienai progai tampa ypatingas skalbimo dulkių siurblys su minkštais patarimų.

Dėmesio! Plytelių įtikti jums ne tik švarus, bet ir šviesti, pasiduoti Metaliniai šepečiai rūpintis naudai šepečiai su sintetinių šerių. Taigi jūs išvengsite įbrėžimų ir išsaugoti viršutinį sluoksnį plytelės nepažeistas.

ekspertų nuomonė

Eugene Kurnysh (salono keraminės plytelės ir santechnikos Effetto ):

 “Naudojant aukštos kokybės, modernios valymo ir apsaugos fondus, jūs ne tik gauti realią estetinį malonumą iš esančių vonios kambaryje, bet labai ilgas laikas, mėgautis savo pirmykštę formą.

Ir atminkite: gamykla-gamintojas visada suteikia rekomendacijas įrengimo ir priežiūros savo medžiagos. Nedvejokite ir prašyti šios informacijos tose vietose, kur jūs perkate šį natūrali medžiaga. “

Iki šių keletą paprastų, bet veiksmingų taisyklių grindų priežiūrai, jums suteiks tvarkingas išvaizdą jūsų vonios ar virtuvės, taip pat sukurti tobulas higienos sąlygas.

About the Author

No comments