Kas yra slankmačiai?

Per pastaruosius 10 metų, populiariausi įstiklinti lodžijomis slaydors. Ši sistema buvo patentuota Pietų Korėjos bendrovė Hanwha. Slaydors – stumdomas įstiklinimas, iš esmės yra panašus į spinta durų. Funkcija Loge slaydors yra judėjimas greta vienas kito atvartų. Pagrindiniai tiekėjai yra slaydors Pietų Korėja ir Rusija.

Tai gali būti siejama su stiklais balkonų ir lodžijų slaydors nuopelnus?

– Erdvė taupymo. Atsižvelgiant į tai, kad jūs naudojate stumdomas dizaino didėja naudingasis plotas, kad nepasitaiko, kai jūs įdiegti, pakabinamosios langus.

– saugumą. Balkonai slaydors neįmanoma nulaužti be crashing stiklą.

– “Stop vabzdžius.” Nustatymas uodai neto, galite perkelti ją laisvai aplink lango perimetrą.

– ekologiškas. PVC profilių pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų.

– A stiklų pasirinkimas. Be to, šalto įstiklinimas įstiklinimas gali būti panaudotas iki 18 mm.

– Terminis apsauga. Įstiklinimo slaydors yra 2 kartus šiltesnis nei stumdomas rėmo aliuminio, net su viengubas stiklas. Naudota trijų kamerų PVC profilio.

– Apsauga nuo vandens. Per dvigubo šepečio plomba taikymo atmesti drėgmės skverbimąsi į pastatą.

– Lengvas montavimas. Junginys yra atliekamas naudojant paprastą atsuktuvą arba atsuktuvo, ir montavimo vietoje.

– išlaidas. Slaydors jums kainuos pigiau, nei kitų rūšių stiklų, nes ji nereikalauja didelių išlaidų, įrangos ir montavimo.

Be to, visi iš daugelio privalumų, svarbu atkreipti dėmesį į funkciją įstiklinti balkonai slaydors kaip priimant pusiau apskrito struktūras su stumdomomis durimis galimybę. Profilio slaydors didesnis nei struktūros, kuri leidžia laisvai jį naudoti bet kuriuo metų laiku pailsėti. Priedai naudojami slaydors yra neatskiriama jo dalis. Tai nereguliuojama, todėl leidžia išlaikyti aukštą tikslumą matavimo ir gamyba.

Be savo pagrindinės paraiškos vietose slaydors stiklinimas gali būti naudojamas kaip balkonas vieneto, taip pat biuro pertvarų.

Žinoma, yra ir trūkumų tokioje sistemoje, net jei nepilnametis.

– gryninimo sudėtingumo. Norint išvalyti šį langą, jūs turite šaudyti. Tai nėra labai sunku, bet vis tiek. Ir galiausiai susikaupia dulkes ir šiukšles vadove.

– Efektyvumo slaydors net su stiklo bus šiek tiek mažesnis nei įkarštyje REHAU profilių.

Padarykite savo balkonas geriau ir šilčiau su slaydors!

Produktų mūsų kataloge:

About the Author

No comments