Kaip išsirinkti langų grotelės?

“Pirmiausia saugumas”, – kad tokia mintis yra puoselėjamos tie, kurie žiūrės langų barai.

Kaip rodo praktika, tai yra svarbu, bet ne vienintelis atrankos kriterijus. Todėl mes pabandysime išsiaiškinti, ką dar ieškoti.

Tipai langų apsaugų

Priklausomai nuo gamybos tipo yra dviejų tipų matricas: kaltiniai ir suvirinti.

  • Langų barai suvirinti – dažniausiai variantą. Jie pasižymi maža kaina, lengvumo ir patvarumo. Ir patikimumas ir tvirtumas, jie gali konkuruoti su kaustytomis geležies strypų. Tačiau, skirtingai nuo pastarojo, išvaizda bus patenkinti ne visi pirkėjai.
  • Kaltiniai langų grotelės yra mažiau populiarus, nes didelių išlaidų. Tačiau šiuo atveju kaina yra pagrįsta, kaip elegantiškas kaustytomis nėriniai, pagaminti pagal užsakymą, bus patenkins net labiausiai reiklų vartotoją.

Tipai langų apsaugų

Nuo langams pagaminti iš metalinių profilių, įvairių konfigūracijų grotelių, gamintojai pateiktų į rinką, kelių tipų grotelės.

Original text


  • Tinkleliai metalinio profilio su skerspjūviu kvadratinė arba apskritos formos. Langų barai tipo laikomas patikimiausias dėl didelio skerspjūvio storis (12-20 mm).
  • Tinkleliai metalinio profilio su stačiakampio skerspjūvio. Tokio grotelių privalumas – maža kaina. Trūksta – kokybės lygis mažesnis nei praėjusiais tipo.
  • Kaip pritvirtinti grotelių?

    Nustatant barai ant langų – daug laiko reikalaujantis procesas. Todėl rūpintis apie tai, ką reiškia būti fiksuoto groteles lango atidarymo, būtina iš anksto.

    Gera žinoti! Tvirtinimo būdas priklauso nuo funkcijų, kad gardelė yra.

About the Author

No comments