Venecijos paryškinimas - šiuolaikinis tamsių mergaičių ginklas | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Venecijos paryškinimas - šiuolaikinis tamsių mergaičių ginklas

Venecijos paryškinimas - šiuolaikinis tamsių mergaičių ginklas

Turinys:

Norėdami tamsūs plaukai įgijo turtingas, gražus ir natūralus išvaizdos, aukštos klasės stilistai rekomenduoja Venecijos renginiai naudojimą.

Ši technologija yra lokalaus poveikio plaukų, suteikiant jiems gražus vaizdas ir puikūs garsumą.

Atgal į turinį

Akcentuoti Venecijos poveikis

Ši procedūra vyksta gana greitai ir lengvai trunka iki trijų valandų. Ši naujovė buvo lepus daug Holivudo gražuolių, tokių kaip aktorė Andzhelina Dzholi, modelio Zhizel Bundhen, aktorė Dzhesika Alba ir kitų garsenybių. Siekiant paversti savo išvaizdą šiuo būdu, pasirinkti tinkamą interjero pakankamai ir patyrusių meistras.

load...

Norint pasiekti stulbinantį efektą, vedlys naudoja Venecijos akcentai. Paaiškinti norima spalva gali būti susijęs su net penkių spalvų. Kaip taisyklė, pasirinkite konjakas asortimentą, citrina, pieniškas šokoladas, platinos šviesiaplaukė, ir net kavos. Kai spalva yra apibrėžta, kapitonas švelniai taiko kompoziciją į individualius plonos gijos tiesiog piešimo ant jų su šepetėliu.

Svarbu pabrėžti, kad šis dažymo būdas yra būtina atsitraukti 3 cm nuo šaknų. Taigi, taikomas dažai, dabar užtenka laukti, o gauti norimą efektą. Jei norite matyti tamsūs plaukai buvo šviesus ir kontrasto - laikome dalis ilgiau (30-40 min), tiems, kurie nori tik šviesos atspalvių touch - priešingai, mažiau (10-15 minučių).

Atgal į turinį

Plaukų priežiūra

Keista, nėra reguliariai vizitų į saloną po procedūros nereikia. Galų gale, su Venecijos renginiai nereikia nerimauti apie tai plaukų šaknis jau auginami ir atrodys Nieestetyczny. Priešingai - ji atrodo natūrali, o 2-3 mėnesiams po procedūros, galite ne nerimauti plaukų forma išvaizdą. Kadangi dažymo procedūra yra gana minkštas, tada jis neturi reikėti specialaus gydymo ir atstatymas, pakankamai plauti plaukus su šampūnu ir naudokite įprastinius įrankius ir metodus, montavimas.

load...

Šiuolaikinės merginos nori atrodyti puikiai visais laikais. Tai tampa stebuklinga lazdele natūra, nes ji padeda pabrėžti mergina grožio savininkams tamsūs plaukai išryškina Venecijos. Po salonas, daugelis pastebėjo, kad procedūra yra vizualiai atnaujinamas, ir atnaujinamas vaizdas. Dėl spalvų, kurios naudojamos meistrai turtingumą, Venecijos akcentai gali pasiekti stulbinančių rezultatų: brunetė gali jaustis kaip blondinė, ir iš esmės pakeisti įvaizdį, neprarandant plaukų kokybę. Taip pat leidžia jums pynimo tamsus dar išraiškingas būdu suteikiant išryškina ir atspalvių žaidimą.

Tai įdomus būdas tapybos plaukus ateina iš Italijos, kur dauguma moterų - brunetės, ruda trumpaplaukis. Todėl jiems, šis metodas yra idealus, nes tai ir idėja praskiesti plaukų spalvą skirtingų atspalvių. Sunku patikėti, tačiau norint pasiekti šį efektą, vietos mergaičių gali praleisti valandas deginti plaukus pagal degančios saulės, suteikti jiems deginto natūra. Stilistai sugauti šią tendenciją ir suteikė moterims galimybę suteikti savo plaukus graži spalva labiau prieinamą ir švelnų būdą.

load...