Tinkamo bėgimo vakarais savybės | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Tinkamo bėgimo vakarais savybės

Tinkamo bėgimo vakarais savybės

Turinys:

Veikia puikiai tinka streso reljefo, streso darbo dienos metu sukaupta ir sveikatos skatinimo. Ypač pastebima nauda veikia vakare. Bet mes turime žinoti, kaip paleisti aplink vakarais. Būtina sukurti mokymo plane 2-4 kartus per savaitę nuo spūsčių pagrindu.
Atgal į turinį

Pagrindinės taisyklės vakaro veikia

 1. Optimalus laiko, per kurį veikia yra intervalas nuo 19 iki 22 valandų, vis dar aktyvus, kai Bioritmas. Valanda vėliau, po šviesos vakarienė, esate pasiruošę užsiimti.
 2. Pirmas dalykas, kurį reikia sušildyti kūną ir kraują skirstytis. Būtinai paleisti truputį daryti razminku.Mozhno vaikščioti vikriai. Įšilimo yra naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai, jis palaipsniui didėja pulsas. Jei tai nebus padaryta, ir iš karto pradeda veikti, tai gali sukelti rimtų širdies problemų ateityje. Pratimų rinkinys yra nustatoma individualiai.
 3. Iki to laiko, procesas turėtų užtrukti apie 20-30 minučių lėtai ir lengvai tempu, nes organizmas jau ruošiasi miegoti, ir dideli kroviniai nereikia.
 4. Būtinai kvėpuoti per sloga, ir jei taip kvėpuoti jau sunku, paleisti turėtų palaipsniui baigti tekinimo ramioje žingsnį į atkūrimo impulso.
 5. Atsigriebti už prarastą skysčių reikia atnešti geriamojo vandens butelį.
 6. Po bėgiojimo būtina nusiprausti po dušu, kuris atpalaiduoja raumenis ir atstatyti jėgų.

Kaip taisyklė, po pirmųjų treniruočių skauda raumenis. Tai rodo, netrenirovannosti ir pasireiškia per pirmąsias dienas po perspektyvoje. Mums reikia užsiimti sisteminga, kitaip naudos bus. Laikui bėgant, kai raumenys pripranta, apkrova turėtų būti padidinta.

load...

Norint pasiekti maksimalų efektą iš vakaro bėgiojimas, patartina kaitalioti lėtai ir greitai etapais, tai yra pradėti lėtai ir palaipsniui pereinant prie greitai ir baigti lėtą fazę.

Atgal į turinį

Tinkamas veikia technika

Prieš pradedant mokymą, jums reikia būtinai susipažinti su tinkamo bėgimo techniką, siekiant išvengti nereikalingo streso dėl stuburo ir sąnarių. Norėdami tai padaryti:

load...
 1. Venkite sūpuoklės aukštyn ir žemyn, kaip ir šiuo atveju, apkrova didėja.
 2. Pėdų važiuojant turi būti lygiagrečios viena kitai, bet tarp pirštų daryti prielaidą nedidelį kampą. Pagal šią koncepciją, sustabdyti arkliukas į šonus bus minimalus.
 3. Joje turėtų būti šiek tiek įtempta ir platinti apkrovą tolygiai pėsčiomis per liesdami žemę.
 4. Žingsnis turėtų būti nei ilgas, nei trumpas, jis yra nustatomas atsižvelgiant į mokymo procesą. Trumpi žingsniai neduos jūsų raumenys reikiamą tonusą ir ilgis padidėja rizika susižeisti dėl nusileidimo ant tiesios kojos.
 5. Laikysenos būtinai turi būti teisinga, tai yra, nugara yra tiesi ir galvą tiesiai. Jūsų alkūnės sulenktos stačiu kampu, šepetys švelniai ištemptas.
 6. Kvėpavimas turėtų būti nemokama ir paprasta, nedelsiant. Pradedantiesiems turėtų įsisavinti tinkamai kvėpavimo techniką, ty kvėpuoti skrandį (diafragmą), o ne šėrimo. Priprasti prie tokio poreikio kvėpuoti vaikštant, palaipsniui pereinant į perspektyvoje. Kvėpavimas turėtų būti padaryta per dvi veiksmus. Bet kai praktika yra daugiau, kas 3-4 pikio. Ypač turi kvėpuoti per nosį, kad nebūtų sugauti šaltą žiemą, kai veikia. Yra dar daug kvėpavimo pro burną ir nosies-burnos technika. Laikoma informacija kvėpavimas per nosį, tada organizmas gauna daug deguonies, tačiau ji gali judėti pamažu iš įkvėpti per nosį ir iškvėpti per burną.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas maisto, kuris turi būti subalansuotas baltymų, riebalų ir angliavandenių skaičiaus. Jei laukiate paleisti svorio, būtina stebėti suvartojama ir sudegintas kalorijas.

Kaip taisyklė, vakare treniruotės planas yra sunku, nes stora darbo grafiką. Tačiau nepraleiskite klases nieko. Jie turi būti sistemingai siekiant geriausių rezultatų.

load...