Sukurkite unikalų vaizdą: kaip gražiai pritraukti spąstus | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Sukurkite unikalų vaizdą: kaip gražiai pritraukti spąstus

Sukurkite unikalų vaizdą: kaip gražiai pritraukti spąstus

Turinys:

Ji neegzistuoja į mergaitę, kuri bent kartą savo gyvenime yra neapdailintais kraštais plaukus pasaulyje. Naujas, neįprasta šukuosena kartais geriausias būdas pakelti nuotaiką, pabėgti nuo gyvenimo problemų arba tiesiog norite pakeisti įprastą ir jau podnadoevshy išvaizdą. Bet laikas eina, plaukai atauga, o kaip gražiai stab kirpčiukai problema tampa aktuali. Ir iš tiesų, net patogių kirpčiukai kartais erzina, trukdo, ar tiesiog netelpa į atvaizdą, kad jūs turite nusprendė išbandyti šiandien. Tokiais atvejais, nedelsiant nori kažkaip jį pašalinti, kaip sakoma, iš akių, bet tai padaryti gražiai ir teisingai.

Kaip gražiai ir tik trumpas dūris Bang

Paprasčiausias variantas susidoroti su nepaklusnūs kirpčiukai - apsimesti, kad jūsų plaukai vis dar ilgai. Norėdami tai padaryti, reikia surinkti trumpus kirpčiukai surišti į uodegą padaryti, jos vėl nusigręžė galus ir užtikrinti jiems nematomas, o pagrindinė masė plaukų rinkti, pavyzdžiui, aukšto plaukai surišti į uodegą. Arba palikite laisvi. Bent paprastas ir veiksmingas būdas - pasiimti viršutinę dalį vijų, užfiksuoti kirpčiukai iš aukštos plaukai surišti į uodegą. Labai gerai atrodo šį šukuosena apie ilgus plaukus, bet jei turite patarimų ir keisti išeitis - gauti labai dramatišką šukuosena.

load...

Galite pašalinti nepaklusnūs sruogų, iš vienos pusės, daro šalutinį atsiskyrimas, plaukų šukuoti į vieną pusę ir pritvirtinkite skersai arba lygiagrečiai dviejų kaiščių. Jie gali būti kokia forma ir forma, ir nebūtinai turi būti tas pats įrašas. Šio metodo variacijos - stab kirpčiukai ir vaikščioti ranką ant plauko krašto, tarsi kėlimo ir traukimo juos. Taigi, viena vertus, nepatogu drožlių kirpčiukai netrukdys, o kitas - išsaugoti garsą ir įsigyti patogią alkūnę ir formą.

Mėgėjai atsiskyrė per vidurį, galite pasiūlyti šį metodą - šukos plaukus ant abiejų pusių ir tiesiog stab kirpčiukai už ausis, paslėptų kaiščių ar nematomas pagal garbanos. Apskritai, kirpčiukai atsiskyrė atrodo labai moteriškas, tiek tiesioginių ir perdirbti, ypač ilgais plaukais. Idėja yra sukurti norimą atsiskyrimas - tiesią, zigzago, iš vienos pusės, įstrižai - tada įdėti plaukus ant norimu būdu trenksmu ir, žinoma, įsitikinkite, kad atsisveikinimo vakarėliai atitinka žemės.

Dar galima nerijos kirpčiukai įprasta įstrižomis, įdėti į vieną pusę ir užfiksuokite nematomas, ar pasukti savo diržus, tai geriausia pažvelgti sklastymas ant vienos pusės. Flagellum tik švelniai dūrių pati nematoma. Galite padalinti kirpčiukai į keletą sruogų, kiekvieną Tvist ir stab arba atgal, puošia gražių barrettes ar krabai, ar gražus ornamentas, iš vienos pusės, tvirtinimo kiekvienos krypties atskirą nematomas ar mažą krabų.

load...

Kaip veriantis augti kirpčiukai

Pirma, ji yra taikoma pirmiau nurodyta metodus, ir, antra, ilgi kirpčiukai gali būti nustatytos naudojant daug daugiau įdomių būdų. Pavyzdžiui, jei norite padaryti labai dabartinį variantą su vilna. Norėdami tai padaryti, jums reikia atskirti ir šukos kirpčiukai šukos su mažais dantų dėl kaktos viršaus, tada pašalinti jį atgal, nustatyti nedidelį kiekį lako ir dūris nematomas. Kaip dekoracija, galite įdėti gražią segtukas ar plaukų sagės. Ratlankio gali būti naudojamas arba juosta kaip pasirenkamas priedas. Jūs vis dar galite pabandyti padaryti sprogimo per su vilna, bet iš vienos pusės. Šiuo variacijos, erzinti plaukų nedidelį kiekį ir pateikti su šlaito į dešinę arba į kairę.

Bezel ir juosta gali būti naudojama ne tik kaip dekoratyvinis Be plaukus, bet ir dėl labai patogiausių būdų diversifikuoti skerdimo kirpčiukai metodus skaičius. Galite pašalinti kirpčiukai atgal pagal ratlankio ar juosta, švelninamasis plaukus arba paliekant tūris, galite šukos kirpčiukai į šoną, nustatyti laku arba putėsiai ir prispaudžiama prie ratlankio, išleisti jį žemiau Valsčiaus; atrodo derliaus ir nuoroda į veržlus trisdešimtąją, Čikagoje ir džiazo. Ypač jei juostos ratlankio ar papuoštas su dideliu dekoratyviniu gėlių. Galite susirangyti plaukus, atsiskyrė per vidurį ir padaryti įvyniojimas arba įdėti plonu juostelės tiesiog virš Valsčiaus, jis duos savo įvaizdį subtilų panašus į Graikijos nimfa.

Tęsiant ratlankio tema, mes negalime pasakyti, kaip dūris kirpčiukai dar vienas įdomus būdas - plaukai nešukuoti į vieną pusę ir padėkite ant ratlankio tarsi iš viršaus, beveik ant savo galvos, su šia versija kirpčiukai patenka labai graži banga. Tas pats metodas gali būti naudojamas su tekstilės kaspinu ar, pavyzdžiui, skara. Jis yra tik reikia, kad, kaip taisyklė, jie yra platesnis ratlankis. Bet kirpčiukai gali būti tiek švarus pagal juosta ir šukuoti į vieną pusę, kuriuo jai į ausį.

Jei turite galimybę išleisti šiek tiek daugiau laiko, ateiti į iešmo pagalbos. Nerija - tai paprastai yra geras atsakymas į klausimą, kaip skerdimo be kirpčiukai nematomas. Kirpčiukai gali būti austi į elegantiškas Prancūzijos nerijos: Pradėti nuo kirpčiukai pagrindo ir apatinio audimo ant priekinio krašto plaukus. Jis atrodo elegantiškas, nereikalauja papildomų dekoracijas, jums gali tekti šiek tiek praktikos, kad gauti tikslesnį rezultatą. Deramai profesionaliai, net per gana trumpą kirpčiukai gali paslėpti šioje nerijoje versija.

Vietoj to, Prancūzijos nerijos, galite pabandyti Olandijos - į kasytės Prancūzijos nerijos atvirkščiai. Tai nėra suvynioti į vidų ir tada krinta, kaip tai daroma Prancūzijos nerijos, bet vietoj pakyla virš plaukų paviršiaus. Gerai atrodo ant ilgų garbanėlių. Jis gali pynimo kaktos iš skirtingų kampų. Pavyzdžiui, jis gali sukelti tiek įstrižai ir tada įdėti į apatinę uodegos.

Jūs taip pat galite naudoti įprastą paprastą pynė. Braid nuo Valsčiaus į kitą ausį ausų, atsižvelgiant trenksmu, geras nustatyti "į kelią" ir atsargiai vaikščioti iš vienos pusės iešmo, šiek tiek patraukus kryptis - taip pažįstama dalgis gausite gana netikėtai išvaizdą. Vidutinis audimo gali būti naudojamas plonas nerijos nuo ausies iki ausies; trys ar daugiau iš šių nerijos, kuriame jums reikia vientisai pynimo kirpčiukai atrodo labai šventiška ir neįprasta, ypač jei jie nustatyti ausis nematomas plaukų spalvos.

Vietoj trijų krypčių nerijos visada galite sužinoti daugiau sudėtingų nerijos. Jums tiesiog reikia praktikuoti, o rezultatas gali nustebinti tiek jums, tiek kitiems. Pintinės, lynai, pintos iš keturių arba daugiau sruogų ausis sandariai ir laisvai apipinti, prikabintos už ausies arba mažėjančia tvarka kartu Valsčiaus, vieną fiksuotą nematomą gumine juostele, arba plaukus tonas - visa tai galimybių kiekvieną dieną įvairovė. Jei pageidaujate, kiekvieną dieną pakankamai ilgą laiką, gali klijuoti sprogimo skirtingai. Būtų noras, tada problemų su kaip dūris sprogimo, jūs niekada nekyla.

load...