Nusileidžia su stomatologais arba kaip balinti namuose dantis | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Nusileidžia su stomatologais arba kaip balinti namuose dantis

Nusileidžia su stomatologais arba kaip balinti namuose dantis

Turinys:

Šypsena daro žmogų. Bet ką daryti, jei jūsų dantys yra toli gražu nėra tobula? Jei tamsus danga emalio paverčia kiekvieną anekdotas kankinant, ir kiekvieną naują pažįstamą - į teismą? Pirma, mes patariame jums nusiraminti. Niekas posėdyje neatrodo į burną (jūs ne grynaveislį žirgą, tiesa?). Antra, profesionalus stomatologas gali išspręsti bet kokią problemą su savo dantimis. Dabar, daugelis recoiled siaubo iš monitorių. Taip, mes suprantame jums. Baimė odontologą yra nustatyta gerą pusę žmonijos, kaip vaikas, bet per metus tik stiprėja. Kad tik tai valanda laukti savo eilės pagal iš išsigandęs klientams šūksniais įmonėje ar su nepakartojama aromatą! Atrodo mes tikrai išsigandęs? Tada atėjo laikas papasakoti, kaip balinti dantis namuose.

Žinoma, jei jūsų tamsiai patina - kai kurių ligų Todėl mes patariame visi vienodi pas gydytoją. Tie kurie geria daug stiprios arbatos arba kavos, ir kurio blogas įprotis yra rodomas ant dantų daug, tai galima pabandyti padaryti be stomatologai.

load...

Ši dantų balinimas nėra grėsmės

Tarkime, jūsų nuomone sau sveikas žmogus ir norite greitai baltinti dantis panašūs Holivudo gražuolių. Palaukite, palaukite! Prisiminti, kas atsitiko su charakteriu, sakydamas, kad per daug skubate. Jūs nenorite tapti apskritai Pośmiewisko, tiesa? Ir mažiau norite gauti į stomatologo kėdę su nesėkmingo mėginimo išvalyti emalį. Ir visa tai nutiktų, jei, prieš balinti dantis namuose, jūs skaitote įspėjimų pora. Taigi, dantų balinimas draudžiama tai daryti, vienas turi:

 • Ėduonies;
 • Dantenų uždegimas;
 • Padidėjo dantų jautrumas.

Jie atsidūrė sąraše? Tada žygiuoti į odontologą arba per tam tikrą laiką, o ne tik ateiti į jį patogiu laiku už jus, bet taip pat taps obbivat ribos pareiga ligoninės su ūmaus skausmo vėlai naktį (tas, kuris patyrė dantis, žino, kad ši problema myli eskaluoti ją sutemos, kai didžioji dauguma stomatologų miega ramiai).

load...

Namų balinimo

Taigi, mes pradėsime trumpą edukacinę programą apie namų dantų balinimas tema. Lėšos, skirtos baltojo emalio grąžinimo sugalvoti daug, todėl mes ne tik kalbame apie taikytus metodus, bet taip pat įspėti apie tokio bet kokia forma iniciatyva trūkumus.

 1. Dantų pasta

  Jis yra paprastas, prieinamas ir nepatikimas būdas balinti dantis. Sutinku, kad jei pasta gamintojai grojo bent pusę duotus pažadus metu televizijos reklamos, šis straipsnis nebūtų buvę, kaip ten būtų jokia pagelsta dantys problema ir prispaustas jo lūpų šypsena. Tačiau, jei jūs nuspręsite išbandyti balinti jūsų dantys yra dantų pasta, rekomenduojame pirmiausia, o ne išgelbėti, ir, antra, nenaudokite ilgiau nei vieną mėnesį. Po 30 dienų, pasta pradeda sunaikinti emalį. Bet mes abejojame, kad tai įvykių posūkis įtraukti į savo planus.

 2. Soda

  Šis metodas yra vis dar naudojami mūsų močiutės ir tikriausiai taikys savo anūkus, kaip dantų balinimas soda - tai ne tik greitai, bet ir efektyviausias namuose. Kaip tai veikia? Paprasta. Sudrėkinkite dantų šepetėlį su vandeniu, taikyti soda sluoksnį ir švelniai vaikščioti visas dantis, rūpintis neliesti dantenas. Ypač jautrūs sodos skonį gali Rekomenduojate pirmą kartą taikant šepetėlio sluoksnio dantų pasta. Taigi jūs sušvelninti griežtą skonį namų baliklio dantų. Tačiau, įsitraukti į soda nepatartina, nes ji turi sunaikinti emalis su dažną įprotį. Stomatologai leidžiama ne daugiau kaip 1 sodos valymo vieną kartą per savaitę.

 3. Anglis

  Kaip paaiškėjo, aktyvuota anglis yra ne tik puikiai gydo apsinuodijimo, tačiau ne mažiau efektyviai balina dantis. Už tai Tabletę galima kramtyti ir laikykite jį į burną 10 minučių ir gali būti sutraiškyti anglį ir gautas mišinys švarų dantis, naudojant įprastą šepetėlį. Bet kuriuo atveju, galite pakartoti procedūrą, bet ne daugiau nei 2 kartus per savaitę, kitaip jūsų dantys bus ne tik balto smėlio, bet taip pat labai jautriai reaguoja į karšto ir šalto maisto.

 4. Vandenilio peroksidas

  Nedelsiant įspėti, kad šis metodas yra labai pavojinga dantims. Per dažną peroksidu ar nemokantis tvarkymo narkotiko gali sukelti nepataisomą dantų ėduonis. Tai verta šiek tiek per toli, ir jūsų stomatologas nepadės. Tačiau labiausiai rizikinga grožis peroksidas balinti dantis ir net gauna atlygį su baltu šypsena. Kaip jie tai daro? Pirmuoju atveju, mergina praskiedus pus vandens 20 stiklo lašai peroksidas ir burnos skalavimo skystis mišinį. (Po to, jūs turite kruopščiai praskalaukite burną kartą, bet švarus vanduo, arba.... Mes jau minėjome, kad tai būtų iš neraštingų gydymo peroksido atveju.) Antrasis būdas yra paprastesnis. Kur peroksidas yra taikomas medvilnės bloknotu ir trinamas su tamponu gauti dantų. Po procedūros, dantys šepečiu vėl, bet šį kartą įprastą dantų šepetėlį, be dantų pastos.

 5. Braškės

  Galbūt tai yra labiausiai skanus dantų whitener. Ir gydytojai nematau absoliučiai jokios žalos sveikatai šioje procedūroje. Kietosios vitaminų ir malonumas. Jūs arba galite tiesiog turėti braškių ir patrinti ją į burną, užtikrinant vienodą balinimas. Žinoma, greitai pasiekti baltas, valgymo uogas, galite ne, bet derinti verslo su malonumu - visiškai.

Mes skubu nuraminti tuos, kurių dantys po namų balinimas yra neįgijo reikiamos atspalvį. Nesijaudinkite. Galų gale, laimės nėra baltų dantų. Ir net ne jų skaičių. Svarbiausia - tai jaustis laimingas ir mylimas, ir sniego baltumo šypsena seks. Tuo labiau, kad stomatologai dar nebuvo atšauktas. Kraštutiniu atveju, galite pamiršti visas savo baimes ir užsiregistruoti profesionalus balinimas, tiesa?

load...