Manikiūro paslaptys: kaip tinkamai dažyti nagus | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Manikiūro paslaptys: kaip tinkamai dažyti nagus

Manikiūro paslaptys: kaip tinkamai dažyti nagus

Kai jūs darote manikiūrą salone, galite išeiti su gražus, sklandžiai dažytos nagai. Kaip greičiau nuspręsti įrašyti ir pakartoti procedūrą namuose, it turns out kažką nesuprantamas: odelių aplink nagus ir odeles tamsintas, lakas atiduoti nelygius juosteles. Kokios neteisybės, nes namuose mes naudojome tą patį nagų lako kaip salone! Žinoma, manikiūras yra keletas glaudžiai saugoma paslaptis, kaip dažyti nagus, ir ji neturėtų žinoti ", tik mirtingieji". Bet mes turime kažką esate ne tai, kad lepšis ne suprasti visus šio verslo gudrybės.

Paruošti dengimo nagietki

Taigi jūs vadovaujama pirštus tam, kuris suteikia nagai gražią figūrą, patepė ir pasirengę dirbti kremą padengtas. Stop! Atidžiai apžiūrėkite savo nago plokštelę, jei jie yra riebalų iš grietinėlės, tada sklandžiai danga svajonė yra nenaudingas! Tapyti nustatyti tolygiai ir gražiai, vinis turėtų būti visiškai sausa. Ir todėl skubiai nuvalykite nagus ištaisyti nagų lako valiklis ir dėmė su servetėle.

Nepamirškite paruošti "pirmosios pagalbos" rinkinį, kuris gali būti reikalaujama iš trynimų atveju dažymas metu. Ji apims ausų lazdos, medvilnės šluostės, dantų krapštuką ir priemones pašalinimo laku. Net rimti ekspertai kartais turi pasinaudoti šio rinkinio, nes jums reikės dar daugiau. Greito džiovinimo nagų lako ant odos - ne pats maloniausias dalykas: jei jūs neturite jį nuvalykite iš karto, tada tai padaryti vėliau nebus lengva. Todėl nereikia pamiršti tokių "smulkmenų", nes jūs tik mokytis.

load...

Norėdami lako taikymo procesas buvo ne tik sėkminga, bet ir malonus, pozicija sau kaip patogiai, kaip įmanoma. Jums reikės šviesesnę apšvietimas, mažą pagalvę pagal rankos (tinka ir valcavimo rankšluostį) ir lengvas, atpalaiduojanti muzika. Ką reikia ne labiausiai lemiamu momentu rankos neturi drebėti? Pasitikėjimas ir teisė požiūris. Todėl nereikia pamiršti emocinį foną - purring gana garsiai dainas gali atnešti ne mažiau gera nei sudėtingiausių priedai manikiūro. Ir ateina geros nuotaikos, ir jūs galite pradėti dažymo. Kur pradėti?

Tai paslaptingas pagrindas pagal laku...

Dabar jūs esate visiškai pasirengę taikyti skaidriai substrato pagal dažais (taip pat vadinamas pagrindinio draudimo). Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl man reikia šį pagrindą? Ar yra koks nors jo jokios naudos, ar salonuose už jį atėmė iš tavęs papildomų pinigų? Na, visų pirma, ne visi puikus nagai, kai gražuolių turite mažų mazgelių ir įtrūkimų nago plokštelės. Ir kai nagai yra negatava, jis negali būti vertinamas. Bet jei taikoma lako, ypač šviesus, visi trūkumai tampa matomi plika akimi. Siekiant ištaisyti padėtį, ir nuslėpti "bjaurumą", naudokite pagrindą pagal nagų lako. Gana dažnai jie yra mažyčių dalelių šilko, talkas ir kitų naudingų medžiagų.

load...

Antra, bet ryškiai dažai (net jei jis yra netinkamai brangu) turi pigmentų, kad prasiskverbia giliai į nago plokštelės. Jei visada naudoti vinis, o ne taikyti pagrindą, tada greičiau nagai taps geltonas. Ir tada sudie galimybė vaikščioti su negatava nagai arba naudoti šviesius lako! Jūs turėsite piešti gyvą pagelsta lako nuolat blogėjančią būklę nago plokštelės. Na, ir, trečia, bet pagrindu pagal laku yra pilnas vitaminų, kurie padeda stiprinti nagus ir suteikti jiems sveiką, patrauklią išvaizdą. Taigi, be mąstymo du kartus, taikyti pagrindą ant jūsų nagų. Kai grunto sluoksnis yra sausas, galite pradėti įdomus.

Svarbiausias taškas: lakas

Galiausiai atėjo į lauktas buteliuko posūkis su laku. Nereikia nė sakyti, kad lako kokybė priklauso nuo grožio ir tvarkingas dažytos nagai? Galų gale, jūs galite be galo kalbėti apie tai, kaip tinkamai dažyti nagai ant rankų, bet jei nagų lakas pasirinkta menkai arba acetonas prieš skyrybas, visos pastangos buvo veltui. Ir jei jūsų lentynoje yra visa kolekcija lakais, įsigijo net prieš tam tikras metų skaičius, galite pamiršti apie jį. Tinkamumo laikas nagų lako tik per metus, nelaikykite jų nagai sveikatą gresia pavojus. Ir kuo greičiau jūs įsitikinkite, kad jūsų nagų lakas yra viskas gerai, atėjo laikas pradėti:

 1. Geras, šiltas dažus patrynus ją į savo rankas. Tai užtikrina, kad lakas tapo lygesnis nuoseklumą ir atsigulti;
 2. Jei esate dešiniarankiams, šviesa turi kristi ant vinių iš viršutiniame kairiajame. Jei kairiarankis, atitinkamai, nuo viršaus, dešinėje;
 3. Visada pradėkite piešti nagus su pirštas, palaipsniui pereinant prie didįjį pirštą;
 4. Nebandykite tapyti visą nagą su vienu insulto. Pradėti tapyba viduriu, palaipsniui pereinant prie dugno, o tada prie nago šonų;
 5. Jei trumpais nagais, tada imtis šepetėlį tiek daug lako, kiek reikia vienam vinis. Tapyti nustatyti tolygiai, kiekvienas nagų turėtų būti nudažyti naują dalį laku. Trumpi nagai gali vizualiai pailginti, jei šonai liko nedažytą lauką.
 6. Nedažykite jūsų nagai trumpą storą lako: pasiekti sklandžiai, tiksliai aprėptis nebus lengva;
 7. Dvisluoksnis danga atrodo daug patrauklesnis nei vienu sluoksniu. Palaukite, kol pirmuosius lako sluoksnis išdžius, ir taikyti antrą;
 8. Jei netyčia palietė nago odą ir suprasti, kad švelniai nuvalykite neveiks, išimkite tik didelius dėmių. Per dieną, plauti rankas kelis kartus, ir visa kita dings savaime;
 9. Svarbu ne paliesti odeles laku. Geriau ne dokrasit 1mm jai nei sugadinti visą dangčiu įspūdį;
 10. Nepamirškite pasinaudoti tvirtinimo lako danga truks daug ilgiau su juo.
 11. Suteikite savo danga gerai išdžiūti. Išgyventi bent 20-30 minučių prieš pradėdami vartoti iki bylą. Tai geriau, jei nagai išdžiūti natūraliai, jei jie pučia, šlapias su šaltu vandeniu, ir tt, lako danga išnyks ir prarasti prabangią išvaizdą.

Čia mes atrado, kaip tinkamai dažyti nagai paslaptį. Ir dabar mes galime ramiai pasakyti savo draugams, kad tris kartus per savaitę aplankyti brangiausią grožio salonas manikiūro Štai ir viskas. Niekas į galvą neateina, mes perdėti šiek tiek, nes toks prabangus kailis gali padaryti tik profesionalus!

load...