Kvėpavimo žandikaulis svorio netekimui bodyflex - kvėpuoti giliau | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Kvėpavimo žandikaulis svorio netekimui bodyflex - kvėpuoti giliau

Kvėpavimo žandikaulis svorio netekimui bodyflex - kvėpuoti giliau

Turinys:

Ar yra kas nors norite ir numesti svorio, tuo pačiu metu - daugelio moterų svajonė. Kaip taisyklė, tai yra du visiškai nesuderinami dalykai. Išimtys yra tie keli laimingieji moterys, kurie dėl jų genetinių savybių nereikia priaugti svorio, nesvarbu, ką jie valgė. Na, kas tarp mūsų nemirė iš pavydo, ieško draugo, kuris buvo valgyti abu skruostus keptomis bulvėmis ir tada imtis Padorus gabalėlį torto? Ypač, jei tai yra 44 su ja dydis daugelį metų.

Pakankamai pavydas. Tai - ne geras jausmas. Atrodo kaip ir visi kiti, "normalus" moterys, taip pat galimybė priartėti prie savo svajonės. Ir padėti į kvėpavimo pratimai svorio Body flex. Sunku patikėti, ar ne? Panagrinėkime.

load...

Kas yra Bodyflex

Gautų kaip dviejų angliškų žodžių susijungimo gimnastikos pavadinimas: "įstaiga" - įstaiga ir "Flex" - lanksti. Jis sukūrė technika American, motina trys vaikai Grir Chaylders. Natūralu, kad ji buvo pirmoji jį išbandyti patys. Rezultatas tiesiog pribloškė - per kelis mėnesius, ji ją pasikeitė, tapo pažįstamas, drabužiai 56 dydis 44. Žinoma, ji turėjo daug pasekėjų. Beje, ši salė yra ne ką tik "Moteris" - pratimų rinkinys Bodyflex yra gerai vyrai.

Jau daugiau nei 15 metų, Greer pagerinti savo programą ir moko, kad svorio netekimas technika seminaruose ir grupėse. Iki šiol ji buvo parduota daugiau nei trys milijonai vaizdo programas. Jis teigė, kad skirti šiai užduočiai kaip 15 minučių per dieną iš viso, jūs esate ne tik lengva atsikratyti viršsvorio, bet ir kaip premiją pobūdžio, visiškai be jokių pastangų mesti rūkyti. Tiesiog vieną dieną jūs suprasite, kad jūs nenorite tai padaryti. Kas tai yra stebuklas metodas yra pagrįstas?

Ironiška, lieknėjimas, pratimai remiantis tinkamai kvėpuoti. Atrodytų, kas čia ryšys? Tačiau Bodyflex pasekėjai tiki, kad pats tiesiausias. Įprastinė negilus kvėpavimas neleidžia mums pilnai pateikti organizmą deguonimi, kuris vaidina vieną iš svarbiausių vaidmenų žmogaus medžiagų apykaitą. Tai veda prie sumažėjęs imunitetas, priešlaikinį senėjimą ir įvairių negalavimų išvaizdą - galvos skausmas, nuovargis, virškinimo sutrikimai, ir tt

load...

Kvėpavimo pratimai svorio Bodyflex išmokyti jus giliai diafragmos kvėpavimą, kuris, kartu su paprastais pratimais, sėkmingai kovoti su šia problema. Per sudėtingos deguonies atliekant kraujo vykdymą, aktyviai skuba į dirbančius raumenis. Tokiu būdu, įrašyti riebalų ląsteles ir pradeda procesą numesti svorio. Tuo pačiu metu sugriežtino raumenis ir, kaip rezultatas, apimtis mažėja. Taigi, kaip kvėpuoti?

Kvėpavimo technika

Kaip jau minėta, gimnastikos lieknėjimo Bodyflex pagrindas turi ypatingą kvėpavimo techniką. Todėl, prieš pradėdami daryti bet naudotis, turite ją įsisavinti. Priešingu atveju, bus mažai prasmės - iš tiesų daryti pratimus, su retomis išimtimis, yra labai panašus į įprastą rytinę pratimai. Kvėpavimo Bodyflex turi penkis pagrindinius etapus:

 1. Oro iškvėpti per burną

  Jūs turite atsikratyti visų dieninių į orą plaučiuose.

 2. Įkvėpkite per nosį

  Tai yra svarbiausias etapas Bodyflex. Inhaliacijos turėtų būti aštrus ir greitas. Išbandykite prieš nesėkmės užpildyti plaučius deguonimi. Įsivaizduokite, kad esate ilgą laiką po vandeniu ir tik atsirado kvėpuoti. Tinkamas kvėpavimas triukšminga.

 3. Iškvėpkite per burną

  Jūsų lūpos, tada atidaryti juos ir staigiai iškvėpti. Taigi būtina įtempti pilvo raumenis - prijungti diafragmą. Jei padarė viską teisingai, oro palieka plaučius su būdingu garso "ppah". Be to, nėra lūpų ar gerklės išgauti garsą nedalyvauja. Jei neveikia - tiesiog dirbti dar. Iškvėpimo technika skiriamas labai mažai žmonių iš pirmo karto.

 4. Kitas etapas - pilvo atitraukimo, ir laikant gūsis 8-10 sekundžių

  Pabandykite atkreipti į skrandį, kad jis yra tiesiog "pakimba" prie stuburo. Būtent šiame etape, ir atliekamas visus pratimus.

 5. Paskutinis žingsnis - kvėpavimas ir atpalaiduoti pilvo raumenis

  Oras turi būti labai skubėti į plaučius, todėl teisingas kvėpavimas tarsi sob.

Dvylika žingsnių į sėkmę

Kvėpavimo technika įvaldę? Tada atėjo laikas pereiti prie veiksmų. Kvėpavimo pratimai svorio Bodyflex apima dvylika pratimų rinkinys. Jie turi atlikti nevalgius. Kai tai geriau daryti - ryte arba vakare - jums nuspręsti. Pagrindinis dalykas yra ne verta daryti Bodyflex iš karto po valgio - tai gali smarkiai pakenkti organizmui. Dėvėti laisvus, patogius drabužius ir suknelė kilimėlis - kai "pirouettes" bus atlikta gulėti. Prieš kiekvienas - turėtų būti suteiktas kvėpavimo pratimą. Taigi pradėkime.

 • "Liūtas"

Šis pratimas Bodyflex veido - tai padės jums traukite kontūras smakro ir kaklo, taip pat sustiprinti raumenis aplink akis. Paimkite į pradinę padėtį. Norėdami tai padaryti, stovėti ant grindų ir įstatykite Jūsų kojos pečių plotyje. Pakreipti savo kūną į priekį ir remtis savo rankas, jie patenka į dviejų centimetrų virš kelio pėsčiomis. Paimkite dubenį atgal kaip jei norite sėdėti ant kėdės.

Ar kvėpavimo pratimą, tada laikykite savo kvėpavimą ir surinkti į skrandį. Paimkite pagrindinę poziciją. Norėdami tai padaryti, atidarykite, kiek įmanoma, savo akis ir pakelti juos. Rinkti lūpų į ratą ir styroti liežuvį maksimalų ilgį, todėl tempia skruostus. Negalima atidaryti savo burna per daug. Suskaičiuokite iki aštuonių. Ji atliekama penkis kartus.

 • "Brzydota"

Tai juokinga mažai veido taip pat padės jums sustiprinti kaklo ir smakro raumenis. Ji atliekama penkis kartus. Pradinę padėtį - padėtį, kojos pečių plotyje, delnų poilsio ant kojų, šiek tiek aukščiau kelių, dubuo būtų įstumtas. Giliai kvėpavimo pratimą ir surinkti į skrandį. Eiti į pagrindinį padėtyje - nuleiskite rankas ir juos už nugaros.

Didžiausias traukti lūpas ir išsiskyrė savo apatinį žandikaulį į priekį, taip, kad apatiniai dantys lenkia viršutinė. Patraukite kaklo taip, kad jaučia įtampą. Lėtai pakelkite galvą į viršų. Kojos, todėl turi būti prispaustas prie grindų - jūs negalite atsistoti ant jo pirštai. Šiuo atveju, lūpos reikia pažvelgti į lubas. Suskaičiuokite iki aštuonių.

 • Pusė tempimo

Tai - pratimai juosmens ir klubų. Pratimai padės užtikrinti problemines sritis, kad ir sumažinti jų apimtį. Reikia padaryti tris posūkius kiekviena kryptimi. Pradinė padėtis yra tokia pati, kaip ir ankstesniais dviem pratimais. Atlikite kvėpavimo pratimai ir pereikite į pagrindinį elementą. Šiek tiek mažesnis kairėje ir padėkite alkūnę kairėje kelio smilgos.

Perkelti savo svorio kaire kelio. Paimkite savo dešinę koją į šoną, laikydami ją nuo grindų ir patraukite kojinių. Pakelkite dešinę ranką ir, be lenkimo, traukti jį per galvą kiek įmanoma. Ranka turėtų būti šalia galvos. Pasibaigus "aštuoni" sąskaita grįžti į pradinę padėtį.

 • Geriau kojas atgal

Šis pratimas leis dirbti Bodyflex sėdmenų raumenis ir juos patraukli ir seksuali formos. Turėtų atlikti tris kartus kiekvienos kojos. Pradinis laikysena - kibti ant grindų ir liesos savo alkūnes ir kelius. Rankos turėtų gulėti delnais žemyn. Patraukite koją be lenkimo kelio, tiesiai atgal: taip, kad jo pirštai pažvelgė žemyn ir pailsėję ant grindų. Kūno svoris patenka ant rankų ir alkūnių. Padaryti kvėpavimo pratimą - iškvėpti, įkvėpti, ir vėl, labiausiai stipriai iškvėpti.

Sulaikykite kvėpavimą ir giliai surinkti į skrandį. Eiti į pagrindinį poziciją. Norėdami tai padaryti, pakelti koją į savo didžiausią aukštį. Šiuo atveju, pirštai turėtų būti, vis tiek, būtų nukreipta žemyn. Išspauskite savo sėdmenis taip, kad jausti raumenų įtampą. Remiantis aštuonių skaičių, galite atsipalaiduoti, sustoti surengti savo kvėpavimą ir blauzdos.

 • "Seiko"

Tai padės tonas ir priveržkite šlaunų raumenis. Yra trys laikai kiekvienos kojos. Paimkite į pradinę padėtį. Norėdami tai padaryti, kibti ant grindų ir liesos ant kelio ir rankas. Laikykite savo rankas tiesiai, be lenkimo ties alkūnėmis, o pratybų metu. Traukti tiesiai dešinę koją į šoną ir padėtį taip, kad stačiu kampu suformuota tarp jo ir kūno. Šiuo atveju, pėdos turi likti ant grindų. Sulaikykite kvėpavimą tiek, kiek įmanoma ir surinkti į skrandį. Eiti į pagrindinį poziciją.

Pakelkite koją iki klubų mastu ir patraukite į priekį link rankas. Negalima sulenkti koją per kelio - jis turi būti tiesi linija. Suskaičiuokite iki aštuonių ir blauzdos. Laisvai kvėpuoti. Eiti į pradinę padėtį.

 • "Diamond"

Šis pratimas Bodyflex stangrina rankos raumenis ir pašalina riebalų perteklių nuo jų. Ji turėtų būti atliekamas tris kartus. Paimkite į pradinę padėtį. Norėdami tai padaryti, atsistoti tiesiai, padėkite kojas pečių plotyje ir rankos somknite ringe, traukiant juos priešais jį taip, kad pirštų patarimai neliesti. Negalima nuleisti alkūnes. Padaryti pratimą giliai kvėpuoti ir surinkti į skrandį. Paimkite pagrindinę poziciją. Dėl šios uprites, kiek įmanoma, pirštų ir skaičiuoti iki aštuonių. Atsipalaiduoti ir grįžti į pradinę padėtį.

 • "Laivas"

Šis pratimas bus ypač naudinga tiems, kurie nori studijuoti vieną iš sunkiausių sričių - vidinėje pusėje šlaunies. Jis yra labai veiksmingas svorio, kad užtverta plotą. Veikia, kaip ir visi ankstesnieji, tris kartus. Atsisėskite ant grindų, traukti rankas tiesiai atgal ir liesos ant delno. Skaidrių, taip pat plačiai kaip įmanoma, kojos pečių plotyje. Ištraukite kojines ant, tada perkelti juos atskirai. Iškvėpkite, įkvėpti, kad dar vienas galingas kvėpavimą ir sulaikyti kvėpavimą. Nuleiskite galvą ir traukite savo pilvą kiek įmanoma.

Eiti į pagrindinį padėtyje - perkelti rankas į priekį ir padėkite ant priešais jį aukšte. Stumkite rankas atokiau, palaipsniui lenkimo sklandžiai mažesnis ir mažesnis. Šiuo atveju, pirštai neturėtų nukristi nuo grindų. Jūsų keliai turi likti tiesi. Maksimalus nuolydis, užtikrinti kūno padėtį. Pasibaigus "aštuoni" sąskaita imtis pradinę padėtį ir atsipalaiduoti.

 • "Riestainių"

Šis pratimas skirtas išorinės pusės šlaunies lieknėjimą. Jūs turite atlikti tris pasukti į vieną ir į kitą pusę. Atsisėskite ant grindų ir kirsti kojas taip, kad jūsų kairėje kelio pasirodė per dešinę. Gauk savo kaire koja už jūsų nugaros ir remtis ja. Dešinė suvokti kairįjį kelį. Sekite kvėpavimo pratimą. Traukite savo kairiojo kelio, kaip arti jo, suteikiant jį.

Sulenkti liemens ties juosmeniu, sukant jį į kairę, kad galėtumėte pažvelgti atgal. Fix kūną tokioje padėtyje ir skaičiuoti iki aštuonių. Paimkite į pradinę padėtį.

 • Ruošiasi

Šis pratimas padės tonas šlaunies raumenis atgal. Paimkite į pradinę padėtį. Norėdami tai padaryti, gulėti ant grindų ir pakelti kojas, kad jie yra statmenos grindims. Ištraukite kojines ant. Ištiesk rankas ir padėkite ant kiekvienos blauzdos raumenys. Jei jūs gaunate veršelis negali suvokti kelius.

Ar kvėpavimo pratimą, išlaikant nugarą ir galvą į grindis. Pradėti lėtai judėti kojos į galvą, be lenkimo savo kelio. Rūpinkitės ne sėdmenų nuo grindų. Suskaičiuokite iki aštuonių ir grįžti į pradinę padėtį. Pakartokite pratimą tris kartus yra būtina.

 • ABS

Pratimai padeda dirbti abiejų apatinės ir viršutinės pilvo raumenis. Labai gera pilvo lieknėjimą. Tai turi atlikti tris kartus. Atsigulkite ant nugaros. Sulenkti kelius ir nustatyti koją ant grindų taip, kad jie pastatomas 35 centimetrų atstumu vienas nuo kito. Pakelkite rankas aukštyn, o ne nuplėšė galvą nuo grindų. Ar kvėpavimo pratimus. Eiti į pagrindinį poziciją. Išplėsti rankas tiesiai, o kėlimo pečius ir traukti juos nuo grindų. Pakreipti galvą atgal.

Pabandykite pakelti krūtinę ir pečius į savo didžiausią aukštį. Lėtai nuleiskite ant grindų - pirmoji nugaros, tada pečių ir galvos. Kaip tik galva paliečia grindis, vėl padidės. Užrakinti kūną tokioje padėtyje. Pasibaigus "aštuoni" sąskaita grįžti į pradinę padėtį.

 • "Žirklės"

Jis yra gerai žinoma, kad dauguma iš vaikystės Pratimai padeda sustiprinti apatinės spaudoje raumenis. Atsigulkite ant nugaros ir ištieskite kojas. Išplėskite savo rankas, delnus žemyn, ir padėti jiems sėdmenų. Galvos ir nugaros neturėtų nukristi nuo grindų. Ar kvėpavimo pratimus. Pakelti kojas nuo grindų esant 9-10 centimetrų atstumu. Pradėkite kurti greitus ir platus sūpuoklės pėdų (žirklės). Suskaičiuokite iki dešimties. Tada galite grįžti į pradinę padėtį. Pakartokite pratimą tris kartus yra būtina.

 • "Katė"

Šis pratimas yra labai naudingas dėl svorio, nes pilvo ir šlaunų. Kibti ant grindų, pasvirusi ant kelių ir rankomis. Įsitikinkite, kad jūsų nugaros ir ginklų likti tiesus. Prietaiso negalima mėtyti savo galvą - žiūrėti tiesiai į priekį. Ar kvėpavimo pratimą. Atloškite galvą žemyn, o horizontalias ją atgal. Pabandykite pakelti jį kaip aukštas, kaip įmanoma. Užrakinti kūną tokioje padėtyje, ir suskaičiuokite iki dešimties. Grįžti į pradinę padėtį. Pakartokite tris kartus yra būtina. Štai visuma. Ne per sunku, tiesa?

Nepatogumų

Kvėpavimo pratimai svorio Bodyflex turi daug šalininkų visame pasaulyje. Tačiau reikia pasakyti, apie abejones, kad kai kurie gydytojai išreiškė dėl šio metodo. Pavyzdžiui, yra medicinos kontraindikacijų numeris:

 • Širdies nepakankamumas;
 • Išvarža;
 • Hipertenzija;
 • Aritmija;
 • Sunkus trumparegystė;
 • Bet paūmėjimo lėtinių ligų laikotarpis;
 • Bet - net minimalus - nėštumo trukmė;
 • Kraujavimas;
 • Skydliaukės ligos;
 • Glaukoma;
 • Astmos;
 • Padidėjęs kaukolės vidaus slėgis;
 • Pooperaciniu laikotarpiu.

Šis sąrašas - ne pilna. Todėl, prieš jums patirti salė numesti svorio sau, visada reikia pasitarti su gydytoju.

Ir tai dar ne viskas. Manoma, kad kvėpavimo pratimai gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Žinoma, jei jums susidoroti su juo pakankamai ilgai. Kodėl toks baimė? Tas faktas, kad visa procedūra Bodyflex pastatytas ant gana ilgo delsimo kvėpavimas ir, kaip pasekmė, deguonies bado. Aukštas kraujospūdis, dažnas pulsas, prakaitavimas, atsiranda fizinio krūvio metu - visa tai yra požymių, kad yra per daug anglies dioksido.

Ir tai - rimtas stresas organizmui ir yra labai pavojingas tiek kūno ir smegenų. Manoma, kad kasdien stresas, net jei jie trunka tik 15 minučių per dieną, gali sukelti hipertenzija plėtros, sumažėjęs imunitetas, ir cholesterolio plokštelių susidarymo. Be to, deguonies bado audinių gali sukelti vėžinių auglių vystymąsi.

Tai yra skirtingų nuomonių ir atsiliepimai yra apie šią techniką. Ar man reikia Bodyflex kvėpavimo pratimai arba svorio netekimas yra geriau pasirinkti kitą būdą - į jus. Mes visi norime būti plonas ir gražus. Ir tai yra visiškai natūralu ir teisus - mes moterys! Bet, svarbiausia, į mūšį su viršsvorio šilumos, nepamirškite apie savo sveikatą, o ne sukelti nepataisomą žalą organizmui. Pereikite su protu - ir visi turi pavykti!

load...