Kokios gimdymo kontrolės tabletes auga krūtys? | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Kokios gimdymo kontrolės tabletes auga krūtys?

Kokios gimdymo kontrolės tabletes auga krūtys?

Gražios ponios, mokytis iš bet kontraceptikų didėjančią krūtinę linkę pirkti tik tokią tabletę. Noras tapti patrauklesnis už tvirtą pusė žmonijos, jie ne galvoti apie pasekmes.

Grožio siekimas

Dabar su ryškių viršelių blizgus žurnalų ir reklamų pažvelgti į pasaulį Busty mėlynakis grožio su kviečių šoko plaukų. Kaip jūs galite nenorėti būti patraukli?

Noras turėti nuostabų biustas dažnai nusveria sveiku protu. Be abejo, yra visas priemones: Močiutės metodus, pratimai krūtys kremai, geliai ir... Tabletes. Taip, jie taip pat padeda padidinti krūtinę.

load...

Atidžiai perskaitykite instrukcijas, tai lengva atspėti, kuris kontraceptines tabletes padidinti krūtinę. Būtent tie hormoninių agentų, kurių sudėtyje yra daug hormono estrogeno.

Beje, tarp merginos tik dėl didelio kiekio šio hormono kiekis kraujyje, plėtoti antrinių simptomų - padidina krūtinę.

Kaip tada, prisideda prie krūties plėtros moterų hormono suaugusių moterų? Labai paprasta. Gavusi tokių kontraceptines tabletes pradeda didėjant kūno svoriui. Renka poodinių riebalų padidina krūtinę.

load...

Be to, atrodo, kad padidinti krūtinę nuo kontraceptines tabletes, nes jos pirminės patinimas. Reakcijos į patį tabletes. Po kelių savaičių į patinimas atslūgsta, krūtinės truputį sumažėja. Tačiau, nepaisant to, biustas dydis gerokai didesnis nei originalo forma.

Paprastai hormoniniai kontraceptiniai tabletes yra didelis kiekis estrogenų ginekologai skirti pernelyg plonas.

Jie turi krūtys yra ypač pastebimas. Tuo labiau, kad rezultatas papildomų kilogramų pora jų virsta katastrofa.

Neigiama

Noras padidinti biustas nėra nieko gėdinga. Tiesiog dalykas: toks populiarus kontraceptikai turi šalutinį poveikį.

Po ilgo naudojimo jų grožį su naujų patrauklių formų pradeda dažnai galvos skausmas, pykinimas; patinę speneliai, krūtys tampa pernelyg jautri. Kai kurie iš dailiosios lyties prasideda hormonų pusiausvyros su visais išplaukiančiais padariniais.

Ir dalykas yra, jums nereikia priversti savo kūną ir vartoti narkotikus, kad gali netikti. Po hormonų rinkinys kiekviena moteris yra skirtinga. Turėtų įsiklausyti į proto balsu. Tuo labiau, kad Sveikatos apsaugos ministerija įspėja, kad narkotikų piktnaudžiavimo sukelia rimtas pasekmes.

Beje, į sunkias pasekmes. Daugelis gydytojų su specialybės ginekologas-onkologas pasakyti, kad ilgai vartojant hormoninių kontraceptinių tablečių veda į kitus moterų sveikatai:

  • Krūties vėžys;
  • Gerybinis auglys moterų įstaigoms;
  • Endometriumo hiperplazijos.

Štai kodėl gydytojai rekomenduoja, kad moterys, kurios naudoja kontraceptines tabletes, išvengti nėštumo, narkotikų periodiškai keisti.

Kaip kontraceptines tabletes su estrogenu, tai turbūt dar geriau nustoti vartoti juos. Su krūties vėžiu padidėja ir nesiimdamas jiems gali baigtis ašaromis, kai liga.

Naudinga alternatyva

Vietoj hormoninių kontraceptines tabletes ir kitų abejotinų aktyvų verta naudotis profesionalų arba savarankiškai plėtoti sau specialią techniką. Natūralus krūtys neturi įtakos sveikatai.

Pirmiausia, jums reikia sukurti specialią dietą. Ji turėtų vyrauti produktus, kurių sudėtyje yra natūralaus estrogeno. Šis hormonas gausa: į liesos mėsos, žuvies, grybų, ankštiniai, grūdai, figos, granatai, morkos, kopūstai.

Gerai žinomas raminamųjų - apynių spurgai - taip pat estrogenų šaltinis. Desertinis šaukštas žolė, užpiltos verdančiu vandeniu ir pagardinti trupučiu medaus, ne tik, kad gero miego. Po tam tikro laiko plaukų taps storesnis, sustabdyti pertraukos nagus.

Tas pats poveikis yra teisingai pasirinktas maisto papildus, remiantis vaistinių augalų. Vaistažolės turi būti sudarytas iš bioflavonoidų - biologiškai aktyvių medžiagų, kurios veikia ant moters kūno, kaip estrogenai.

Krūtinė gali padaryti daugiau, jei atlikti vizualiai padidinti savo daiktus. Suknelė su RUFFLES tuo iškirpte palaidinė su plačiomis ir siauromis juostelėmis krūtinės lygyje - visa tai gražus ir madingas.

Atitiko dydis liemenėlės, kurie neturi, buvo pervestos į krūtinę, taip pat padidinti viliojanti dalis moters kūno. Be to, tai bus daug patogiau, nori ištiesinti pečius, ištieskite į viršų.

Kalbėdamas apie laikysena. Kaip be jos. Ji taip pat padeda padidinti biustas ir ne tik. Moteris su tiesia nugara ir šiek tiek pakėlė galvą pritraukia kur kas daugiau dėmesio nei panele su dideliu biustu, klajojo kaip kabančios arklys.

Jei to visiems eiti maudytis, bus teikiama iš vyriškosios lyties sėkmė. Judesiai, kad žmonės, siekiant likti ant vandens paviršiaus, stiprinti pečių raumenys, nugaros. Toks pratimas prisideda prie to, kad krūties nebėra kabo, tampa tvirtas ir sultingas.

Pasirodo, kad jūs galite padaryti be kontraceptinių tablečių. Be to, gauti daug malonumo iš žaidimo, sporto, džiaugsmu ir gera nuotaika.

load...