Kaip pašalinti presuotus nagus namuose? | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Kaip pašalinti presuotus nagus namuose?

Kaip pašalinti presuotus nagus namuose?

Po kiekvieno nagų gydymo ateina laikas, kai jie turi būti pašalinti. Paprastai ši procedūra daroma grožio salonas meistras nago. Bet kai kuriais atvejais, neturiu laiko ir pinigų apsilankyti grožio salonas. Taigi, jūs turėtumėte žinoti, kaip pratęsti nagų pašalinimas namuose.

Pirmieji šį gana varginantis ir daug laiko reikalaujanti procedūra, turite pakankamai laisvo laiko, visų reikalingų medžiagų ir specialių įrankių. Šalinimo procedūra naroshchennyh nagų priklauso nuo jūsų dirbtinių medetkų tipo. Nuspręskite, ką jūs turite šaudyti nagus: akrilo arba gelio.

Pradėkite nago šalinimas, abiem atvejais tas pats. Pincetu manikiūro rinkinys iš atsikąsti tvarkingai nagų krašto, kuris yra nemokama. Tai turėtų būti daroma labai atsargiai, nes priešingu atveju su nago transplantato, galite sugadinti savo. Aštrios briaunos Dirbtinių nagų gali sužeisti pirštus. Po laisvųjų kraštų pratęsimo nagus nuimti visus pirštus, galite pradėti juos pašalinti iš natūralaus nago plokštelės procesą.

load...

Būtent šiame etape yra svarbu, iš kurios padaryti jūsų dirbtiniai nagai.

Pašalinimas priauginimas nagai akrilo

Jei turite nagus akrilo, jums reikės skystis skirtas pašalinti akrilo nagai, AcrilikRemover. Dėl tokių trūksta, taip pat galite naudoti nagų lako valiklis. Tiesiog atidžiai stebėti etiketės, nes jis tinka tik skystis, kuris turi acetono. Jei nagų lako valiklis sudėtyje nėra acetono, norimas rezultatas jums. Gaukite sprendimą pašalinti akrilo nagai specializuotose parduotuvėse, todėl jums išvengti klastotės. Pageidautina, kad skystis buvo išleistas gamintojas, kuris pagamino ir materialinės jūsų dirbtiniai nagai, kurie turėtų būti pašalinti.

Be to, jums reikia parengti vienetų aliuminio folija stačiakampio formos ir 12x7 mm dydžio. Tokie gabaliukai turėtų būti dešimt. Taip pat reikia yra maži audinio, tinkami ir medvilnės pagalvėlės. Diskas buvo supjaustyti į du ar keturių dalių, todėl, kad jie yra visiškai padengtas nagai.

load...

Jei neturite pašalinti laisvą kraštą nago, jis gali būti pašalinta su katerių - įrankis, kuris atrodo kaip maža giljotina. Šis įrankis naudojamas sutrumpinti patarimų meistrų ilgį. Galite pabandyti tai padaryti su žirklėmis arba vielinių pjovimo skirtų nagai. Nenaudokite vielos pjautuvai pašalinti odos - juos sugadinti.

Prieš pašalinimas pratęsimo nagus namuose, apsaugoti akis taip pat aštrus kraštas akrilo gali juos sužeisti. Nupjauti laisvą kraštą akrilo nagų nebūtina, nes pjovimo pastangų galite sužeisti savo nagų. Kai kurie žmonės bando nuplėšti nuo natūralių nagų akrilo, taikant spaudimą. Daro tai negali bet kuriuo atveju. Galų gale, prieš meistras nagų priauginimas, specialiai apdorotas jį pagerinti sukibimą su akrilo.

Kai naudojate valtis išvalytas laisvą kraštą nago, nagas failą pašalinti žaliavinės dengtos finišo gelį - išorinis padengimas akrilo nagai, kuri suteikia jai blizgesį.

Prieš pašalinimas pratęsimo nagai, apdailos sluoksnį reikia supjaustyti labai atsargiai. Ši užduotis nėra lengva, nes pirmą kartą pamačiau ašmenys tiesiog slysta per jį be įsikibęs. Ši danga gali būti pašalintas tik su abrazyvu, tai ne tirpsta skysčiuose. Ir tose srityse, baigiant akrilo geliu tik minkština.

Taigi, galutinis sluoksnis jums padarė. Dabar, sudrėkinta vienetų medvilnės diskų skystyje, taikyti jas prie akrilo nagai. Norėdami skystis išgaruoja, padengti nagų vienetų aliuminio folija. Krašto turi būti palikta tada wrap juos kaip saldainių įpakavimo. Folijos turėtų sandariai priglusti prie piršto, kad oras neturi patekti į vidų.

Kai jūs turite padengti taip, kad visi nagai, atkreipkite dėmesį į laiką. Norėdami pamatyti pilną minkštinimo vinys reikalingą medžiagą 35-40 minučių. Per šį laiką akrilas tampa tarsi želė ir gerai pašalinti bet kokius aštrius instrumentus, pagamintus iš plastiko ar metalo, nepažeidžiant nago gyvas. Mes turime pabandyti taip greitai, kaip įmanoma tai padaryti, kitaip suminkštinti akrilo pradės naujo sukietėti. Likučių nuimamas akrilo vatos tamponu arba tamponu, kuris yra sudrėkintas skystis sušvelninti akrilo. Po to, kai pašalinama iš akrilo sluoksnis lieka, būtinai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu, o tada valyti juos su kremu.

Atsisakymo pratęsti nagai procesas, kurį turės praleisti pusę dviejų valandų, jei ne atsižvelgti į iš parduotuvėje specialiu skysčiu pirkimą.

Pašalinimas pratęsimo kaip nagai, jei jie yra pagaminti iš gelio?

Tai paprasta procedūra, kai pašalinti akrilo nagai, nereikia laukti. Nagai, Naroscheny naudojant gelio, yra negali arba sušvelninti ar tirpinti. Jie gali būti pašalintas tik naudojant pjovimas. Magistro naudojant pjovimą pašalina nagų želė su vienu pirštu 5-10 minučių. Naudojant specialią mašiną nagų gelio galima išimti ir greičiau, bet jūs turite daryti pertraukas, nes nagų tampa labai karšta. Po to, kai pjovimo mašinos, perdirbimas naudojamas pašalinti gelio likučius.

Meistras gali padaryti procedūrą labai greitai, nes jis turi abi rankas nemokamai. Jūs esate taip greitai dirbti. Trūksta profesionalių įrankių, galite praleisti ant tvarka pašalinti pratęsimo gelio nagai yra beveik visa diena.

  • Nagų failai pašalinti gelio

Pašalinti gelio netinka pjovimas, pagamintas iš stiklo. Netinka šiam tikslui ir metalo pjovimo, su grioveliais, kurie parduodami į manikiūro rinkinys. Prieš pašalinti gelio, nagų failą, jūs esate tik netvarka. Optimalų našumą, tai reikalauja labai plataus pjovimo, ant kurių duomenys šlifavimo 80/100.

  • , Išėmimo vinis iš gelio procesas

Sutrumpinti laisvą kraštą nagų gelio, kaip tu su akrilo nagų. Tada ploto pjovimo bus daug mažesnis. Kelionė pjovimo, reikia žinoti, kad šis procesas gamina daug dulkių. Per pjovimas, būti labai atsargūs, kad nepažeistumėte savo nagus.

Periodiškai valykite dulkes nuo nago su teptuku, norėdami pamatyti, kaip viskas einasi. Gali būti atliekami ant nago su vatos tamponu, sumirkytu acetone, todėl jūs pamatysite natūralaus nago ir gelio sieną. Nustatyti šios ribos ir lengvai Įprasta Paspaudus (gelio griežtesnė nei vinis).

Kai gelis beveik visi pašalintas, tada pakeisti į kitą nagų failą su abrazyvinių 150/180 smėlio. Spaudimas ją būtų galima sumažinti. Gelis pradės eiti nagų svarstyklės. Nereikia bandyti sumažinti visą gelio nagų. Tegul tai lieka plonas sluoksnis. Trukdyti tokio sluoksnio, jums nebus, tai tik sustiprins nagus. Su buffu ir lenkų nagų lako pagalba, tada padengti juos laku. Dulkių iš pjovimas gelio labai sausa oda aplink nagą, todėl baigiant darbą, sutepkite plotą aplink juos su maitinamuoju kremu.

Šalinama biogel lako

Biogel šalinimo procesas yra panašus į tą, kai pašalinti akrilo nagai. Tik šios medžiagos pašalinimas jums reikia nusipirkti specialų skystį. Tokių skysčių asortimentas yra didelis, pavadinimai skiriasi ir kaina per daug, bet, kaip paaiškėjo, sudėtis jie praktiškai tas pats.

Taigi, pasinaudoję aukščiau nurodytais patarimais, jums bus suteikta galimybė tinkamai pašalinti Naroscheny nagus namuose.

load...