Kaip išvengti plaukų slinkimo | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Kaip išvengti plaukų slinkimo

Kaip išvengti plaukų slinkimo

Turinys:

Šiandien daugelis senutės ir merginos dėl kokių nors priežasčių, kenčia nuo plaukų slinkimas. Tai gali būti dėl aplinkos veiksnių, ligų vidaus organų, hormonų pusiausvyros, esminių vitaminų ar netinkamo plaukų priežiūros stokos. Prieš pradėdami aktyvaus gydymo, kuriomis siekiama stiprinti plaukus nuo kritimo, jūs turite išsiaiškinti, kas buvo problemos priežastis.
Atgal į turinį

Pagrindinės priežastys

Norėdami, kad jūsų plaukai buvo stori ir sveiki, ir atrodo gražiai ir blizga, pirmiausia nustatyti jų praradimo priežastis.

Ir tik po to pereikite prie jo panaikinimo, nes kitaip visos jūsų pastangos bus veltui, o trumpalaikis gydymo efektas. Iki šiol, pagrindinės priežastys yra šios:

load...
 • Nėštumo ir gimdymo. Hormoniniai pokyčiai ir nėštumo metu arba po gimdymo kūdikis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių plaukų slinkimo skaičius. Nepakankamas vitaminų retais atvejais gali sukelti rimtesnių pasekmių iki užbaigti nuplikimas.
 • Geležies trūkumas organizme. Tai yra dėl to, kas mėnesį kraujo netekimas per kritinių dienų, įvairių bado dietos piktnaudžiavimo, kuris neigiamai paveikti visą kūną.
 • Stresas. Kaip keistai tai gali skambėti, bet kasdien stresas ir depresija yra beveik pagrindinė priežastis, dėl blogos sveikatos ir garbanos plaukų slinkimo.
 • Amžius Pakeisti veiksnys. Priežastys plaukų slinkimas gali būti sukeltas menopauzės ir sumažinti peletrūno lygį.
 • Chemijos ir mechaninis poveikis. Pasiekti apsvaiginimo atrodo moterys yra pasirengę paaukoti savo garbanos sveikatą, pamiršo tai, kad karšto plaukų džiovintuvas, garbanoti geležies arba plaukų geležies, įvairių įrankių kirpykloje, cheminio plaukų sugarbanojimo arba ištiesinimo, todėl stilingą šukuoseną, griauna savo plaukus.
 • Aplinkos situacija. Aplinkos tarša, nuosėdos, kurių sudėtyje yra radioaktyviųjų dalelių, yra neigiami veiksniai, kurie turi neigiamos įtakos plauko būklę.
 • Netinkama mityba. Užkandžiai skubėti, bloga mityba arba persivalgymo veda prie lūžimo ir plaukų slinkimas. Tada jums reikia nuspręsti, kas yra svarbiausia, lieknas figūra, geras apetitas, ar prabangus ir storio plaukai.

Kai pagrindiniai veiksniai, kurie sukelia plaukų slinkimas yra atskleista, būtina nustatyti gydymą, kuris padės atkurti savo buvusios sodrus plaukus ir stiprinti plaukų folikulus.

Atgal į turinį

Tradiciniai metodai

Efektyvus ir labai nebrangūs gydymo procedūros yra liaudies gynimo priemonės, kad užkirsti kelią plaukų slinkimas. Svarbu prisiminti, kad, pasirenkant šį kovos dėl spynų tobulinimo metodą, nuėjome ilgą kelią. Rezultatai bus matomi tik po reguliaraus naudojimo, ir ne anksčiau kaip 2 mėnesių.

load...
 • Labai dažnai merginos ir moterys kreipiasi į įprastų svogūnais. Išgrynintas vadovas trinamas ant plono tarka, išspausti per marlę ir sulčių įtrinti į plaukų šaknis, tada įdėti į galvos dangteliu. Ši procedūra nėra maloni, ir ilgą laiką kvapas lieka ant plaukų, o iš veiksminga ir naudinga priemonė. Svogūnai gydymas gali trukti nuo 3 mėnesių iki metų. Tai būtina padaryti 2-3 kartus per savaitę, tai užtruks apie valandą.
 • Vienodai veiksmingas teisės gynimo priemonė yra česnakai kaukė. Jis sumaišytas su alyvuogių aliejumi arba varnalėšų ir palaikykite apie 2 valandas. Ši procedūra turėtų atlikti 2 kartus per savaitę šešis mėnesius.
 • Po plovimo plaukus 15 minučių turi būti trinamas į galvą valgomosios druskos odos, tada išskalaukite. Pakartokite 1-2 kartus per savaitę 3-4 mėnesius, kol pamatysite rezultatą.
 • Apie naudingas poveikis pieno produktų jau seniai žinoma, kad nusipelno ypatingo dėmesio jogurtą. Jis įtrinti į plaukų šaknis ir palaikykite apie 2 valandas, tada nuplaukite. Jeigu jogurto naudojamas kartu su kiaušinio tryniu, garbanos bus ne tik stipresnis, bet taip pat bus Sparkle puikiai gaivus.
 • Nuo neatmenamų laikų, moterys naudoja jaunus dilgėlių atsikratyti plaukų slinkimo problemas. Žolė zaparivayut karštu vandeniu ir po plovimo perplaunama šio užpilto turinio galvutės.
 • Užkirsti kelią plaukų slinkimas yra įmanoma, naudojant morkas. Daržovių sultys įtrinti į galvos odą. Didesnis efektas gali būti pasiektas, jei jūs sumaišykite jį su varnalėšų aliejumi arba grietine. Ši procedūra turėtų prodelyvat 2-3 kartus per savaitę 3 mėnesius. Tai naudinga įtraukti į savo mitybą šviežių morkų sulčių.

Atgal į turinį

Kosmetika

Daugelis netiki naudingų savybių pramonės įrangos ir kruopščiai jų išvengti. Ir veltui, nes šie produktai yra specialiai skirtas nekantrus ir alkanas greitų rezultatų mergaičių.

 • Vitaminų augimo ir nuo plaukų slinkimo įvairovė padėti stiprinti jų. Tokie įrankiai nėra pigūs, jei turite finansus, ir jums lengviausia išgerti vitaminų kursą, nedvejodami eiti į vaistinę. Tačiau nereikia tikėtis, kad pamatyti rezultatus porą dienų, kad jūsų plaukai tam reikia šiek tiek daugiau laiko.
 • Įvairūs kaukės ir balzamai. Dauguma ponios nori balzamai Tibeto ar Indijos kilmės. Jie nėra tokie brangūs, bet su teigiamu poveikiu atėjimas turės šiek tiek palaukti. Kaukės, kurios siūlo įsigyti salonuose, yra gana brangus, bet po jų panaudojimo šakos yra sveikatos atkuriama greičiau.
 • Grožio salonuose dažnai siūlo panašūs į specialias procedūras, kuriomis siekiama stiprinti plaukus, arba pirkti naujausius priežiūros produktus, tokius kaip buteliukus. Greita ir ilgalaikių rezultatų jų naudojimo yra akivaizdus, ​​bet tai brangu galimybė yra ne visiems.
 • Vaistinėse galite įsigyti įrankių, kuriais siekiama atkurti sveikatos garbanos rinkinį. Šiame komplekse, kuris yra puikiai stiprina plaukus, suteikia įrankius, pagrįstus usnių: šampūnas, aliejus, purslų, kaukę.

Be abejo, universalus ir sėkmingai naudojant plaukų slinkimas gydymo klinikoje. Tačiau šis metodas nėra būtina kreiptis, jei iš savo galvos plaukais kasdien rudenį tik keli plaukai. Tai tik tiems, kurie gresia visos plaukų slinkimas, dėl per didelio praradimo augalija.

Jei staiga pastebėsite, kad jūsų plaukai pradėjo plonas, nesijaudinkite, būkite kantrūs ir pradėti išspręsti problemą. Šis klausimas reikalauja rimto požiūrio ir, jei reikia, net pasikonsultuoti su specialistu. Pagrindinis dalykas yra ne paleisti procesą, nes plaukai yra jūsų pasididžiavimas. Su tinkamą priežiūrą ir gydymą greitai atsigavo savo sveikatą.

load...