Kaip galiu padidinti savo krūtis vizualiai? | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Kaip galiu padidinti savo krūtis vizualiai?

Kaip galiu padidinti savo krūtis vizualiai?

Ne kiekviena mergina gamta apdovanojo gracinga biustas. Todėl į gražuolių klausimą, kaip padidinti krūtinę vizualiai, ji yra svarbi ir aktuali tema.

Teisė derinys drabužius, pasirinkti tinkamą papuošalų, įvairių pratimų ir galėtų paversti vizualiai mažą krūtinę didelis. Padovanoti apimtis padėti moterų gudrybės.

Dauguma moterų krūties sugeba pritraukti vyrų visose amžiaus grupėse dėmesį. Merginos, turintys mažiau viliojantis skilimo, nenusiminkite, Jums reikia, kad būtų galima tinkamai metu galima orumas, vizualiai padidinti ją dydžio. Toliau aprašomi kaip vizualiai padidinti krūtinę be operacijos galimybes.

load...

Tiesa atitiko apatiniai

Pasirinkti tinkamą liemenėlė turėtų galėti kiekvieną mergaitę. Gražus apatinis trikotažas gali bet krūties, nepriklausomai nuo jo dydžio, formos ar grožio padaryti geriau, gražiau, labiau patrauklus. Liemenėlė leidžia suteikti puikią formą moterų krūties. Jis padėjo pabrėžti visas dorybes, būtina pasirinkti teisingai.

Kai kurios merginos padaryti klaidingą žingsnį pasirenkant tinkamą modelį už save. Daugelis žmonių nesiryžta svarstyti jį atidžiai, pirkti kai atsitiktinai, kiti atsisako išbandyti. Ir visi jie turi bendrą problemą: Random sunku pasirinkti tinkamą dydį. Nepaisant to, kad liemenėlė slepiasi kažkur toli po drabužiais, jis vaidina labai svarbų ir svarbų vaidmenį. Šis mažas aksesuaras leidžia radikaliai pakeisti formą. Tiesiog su vienu liemenėlė gali padidinti mažas krūtis.

load...

Padėti padidinti silikono dydis gali skirtukus, kurie paslėpti liemenėlę. Tai puiki alternatyva plastiko, jums nereikia eiti pagal chirurgo peiliu, parašęs daug pinigų už operaciją, rezultatas, kuris nėra iš anksto žinomi. Jei mergina yra nepatogu, šis metodas įterpia yra alternatyva - liemenėlė, krūtų padidėjimas naudojant push-up. Ši liemenėlė be problemų padeda vizualiai padidinti krūtinę iki dydžio, kuris yra beveik du kartus buvęs. Paslaptis slypi didelio kiekio putų įdedamas liemenėlė, kuri leidžia krūtinės padidėjimą ir įspūdingas bumbulas. Akių apgaulė negalės išpainioti žmogų.

Ėjimas į paplūdimį, merginos turėtų teikti pirmenybę maudymosi kostiumėlį su putų intarpais ar RUFFLES šalia triko viršuje, taip pat palankiomis šiuo atveju atrodys kontrastingų spalvų plaukimus ir liemenė.

Įtaka drabužių ir aksesuarų

Teisingai pakėlė drabužius, taip pat gali padaryti moteris patraukli ir padėti atkreipti dėmesį į biustas, nepriklausomai nuo jos dydžio. Baltas biuro palaidinė puikiai susidoroti su regėjimo krūtys užduotį. Beje, baltos palaidinės ir biuro stilius eiti absoliučiai kiekviena moteris.

Iškirptė esančių didesnių matmenų, taip pat padėti RUFFLES, padėtus ant jos palaidinė krūtinėje. Daug flounces leidžia jums įdėti į aklavietę, verčia žmogaus vaizduotę žaisti sprendžiant realaus dydžio krūtinės procesą. Bet paslaptingumo ir Gracingas vykdymo nepamirškite apie skonį, o perteklius gali transformuoti elegantiška mergina įvaizdį moteriai virdulio.

Moterų su nedideliu krūties formos turėtų teikti pirmenybę ü- ir V-formos iškirpte. Tačiau siekiant įspūdingas gamtos svarbu ne palikti saiką ir prisiminti, kad vyrai vis dar patinka moterims dėlionės, todėl bus daug Glamour atverti nedidelę dalį krūties, o ne iškelties visą turtą ekrane.

Nurodykite dekoracijas ir papuošalai įvairovę, moteris turi žinoti, kaip šis ar tas dalykas įveiks įvaizdį. Puikus papuošalai, masyvūs grandinės moterų su mažais formų tampa priešai, nes jie žymiai sumažinti krūtinę vizualiai. Vizualiai jį padidinti, jums reikia mesti įvairių priedų, kurie bus tik atitraukti dėmesį nuo pačios krūties daug.

Kosmetika būdų, kaip padidinti

Žinant būdų vizualiai padidinti krūtinę, mergina visada bus suteikta galimybė pristatyti save ir savo žavesio palankioje šviesoje su ja. Be to, tinkamai lino ir drabužių, svarbų vaidmenį didinant krūties pjesių ir kosmetika. Galimybę naudoti pagrindą ir milteliai padės suteikti moteriai jos vaizdinius formų krūtų papildomų centimetrų.

Moteris su maža forma turi būti miltelių bronzantas, be dviejų spalvų - šviesiai ir tamsiai. Jei taikote tamsios spalvos į tuštumą, ir šviesos atspalvį išsikišančios dalies krūtinę, mergina gali saugiai nešioti suknelę su pasinėrus iškirpte ir būti tikri, kad jos biustas atrodo puikiai.

Dieta - iš didelio dydžio priešas

Kiekviena mergina turi žinoti, kad dietos prarasti svorio visą kūną, be to, šis procesas prasideda viršuje: kaklo, krūtinės ir pan. Jei mergina nori turėti Kreivi formą, dieta bus baisus priešas. Mergina su didele dydis po dietos bus nedidelio dydžio savininkas. Kas atsitinka su mergina, kuri turi nulinio dydžio? Nei ji pritrauks vyrišką žvilgsnį? Kartais, norint grįžti į mergaičių dydis turi grįžti prie senosios mitybos, todėl šiek tiek atsigauti ir atstatyti savo buvusį tūrį.

Jau seniai manoma, kad kopūstai ir morkos padeda padidinti krūtinę. Įrodykite tai moksliškai neįmanoma. Bet kodėl gi ne pabandyti? Ypač daržovės reikalingi organizmui ir pareikšti jam gero ir vitaminų daug, kad tik pasirodė gydytojai.

Fizinių pratimų

Yra keletas paprastų pratimų, kurie gali padaryti krūties stangresnė, stipresnis ir šiek tiek didesni.

Treneriai teigia, kad pagalba krūtų padidėjimas yra šie pratimai:

  • Hantelio;
  • Push-up;
  • Praskiedimo hanteliais;
  • Praskiedimo imitatorius drugelis;
  • Izometrinių susitraukimas.

Kad galėtų susidoroti su šių pratimų, nebūtinai paleisti treniruoklių salėje. Jie yra lengva ir gali būti padaryta namuose, pakaitomis metodus su namų ruoša. Pavyzdžiui, jei namas yra ne jūsų rankose hanteliais, galite imtis vandens butelį. Svarbu suprasti, kad viena ar dvi pamokos, dydis nesikeičia. Norėdami gauti gerą rezultatą, svarbu kasdien atlikti pratimus. Pratimai gali padėti krūties tapti patrauklesnė, nes jie duos aiškią formą, kuri pranoksta savo krūtinės, nors didesnis, bet visiškai neišauklėtas.

Masažas kaip stiprinti būdu

Masažuojant yra ne tik naudinga, bet ir labai maloni procedūra. Tinkamai įvykdytas masažas naudojant kremus stangrinanti bus ne tik apšviesti nuotaiką, bet ir padidins keletas dydį, visų pirma griežtinant krūtinės.

Yra daug skirtingų metodų krūties masažo efektyvumą, iš kurių daugelis, kuriuos galite padaryti patys. Dažnai rekomenduojama atlikti minkymo kartu su pratimais.

Naudojant visus minėtus metodus, moteris gali lengvai paslėpti savo silpnumą. Nors kiekviena mergaitė turėtų būti suprantama, kad jo prigimtis yra švaistomi. Nepaisant kai kurių trūkumų, ji turėtų būti mylėti save, kas yra, ir tik tada, jei moteris bus pastebimas, patraukli ir patrauklus priešingos lyties. Ir gebėjimas būti nudažyti, suknelė ir rūpintis savimi padeda visas merginas būti dėmesio centre. Be to, nereikia pamiršti apie vidinio pasaulio, kaip moteris, gražus ne kaip gražus turėtų būti viduje.

load...