Graži ir tvarkinga šukuosena: pynimo spygliuočių juostelės | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Graži ir tvarkinga šukuosena: pynimo spygliuočių juostelės

Graži ir tvarkinga šukuosena: pynimo spygliuočių juostelės

Gražus plaukai visada laikoma nekilnojamojo apdaila ir pasididžiavimas moterims. Su jų pagalba jūs galite sukurti nuostabų šukuosena, ir visada atrodo nenugalimas. Iš ilgų plaukų privalumas - tai didžiulis pasirinkimas kirpykloje ir galimybe kasdien parodyti savo asmenybę, eksperimentuoti su šukuosena.

Patrauklus pynimo smaigalys?

Iki šiol, išrado daug rūšių nerijos, kurios tinka įvairių tipų plaukams. Tačiau norint sužinoti, kaip audžia, ką jums reikia žinoti pagrindines taisykles ir metodus. Vienas iš populiariausių ir gražus yra pynė smaigalys, iš kurios jūs galite galvoti apie įvairių šukuosena daug. Nepaisant akivaizdaus sudėtingumo, kasytės smaigalys užtrunka šiek tiek laiko ir yra gana paprasta. Rezultatas yra gražus ir neįprastas.

Geriausios iš visko, tai atrodo neriją ant storo, blizga plaukai. Ir jei jie vis dar auksinė, plaukai iš tikrųjų primena natūralias ausis. Tačiau, brunetės smaigalys yra taip pat labai. Šio šukuosena funkcija yra tai, kad šviesa atsispindi visomis kryptimis. Tai sukuria švytėjimą poveikį. Dėka puikių audimo šio nerijos yra labai patogu, nes plaukai negauna iš nerijos ir vėjuotas oras.

load...

Padaryti daugiau laisvo kryptis gali vizualiai padidinti plaukų apimtį. Tačiau, kaip taisyklė, Spike - stora juosta, kuri yra tobula šukuosena kiekvieną dieną. Ypatingomis progomis galima dekoruoti spygliais ir cirkonio palei visą ilgį, pridedant kuriuo blizgesį. Bet prieš jums pradėti eksperimentuoti su papildomais dekoratyviniais elementais, būtina išnagrinėti bendra tvarka kasytės smaigalys.

Metodai audimo nerijos spikelets

Pirmiausia jums reikia šukuoti visus plaukus atgal ir atkreipti dėmesį į du plonus sruogų. Kurių kiekvieno storis turėtų būti apie du arba du su puse centimetrų. Gijos yra priimami viena į kairę šventykloje, o kita iš dešinės. Kryžminis juos - tinkamą kryptį per kairę. Tada, paspaudę dešinėje rankoje gautą derinys, pridėti kairę ranką iš po paliko kryptis nauja kryptis, kurios dydis taip pat turėtų būti bent 2,5 cm. Naujas kairėje kryptis reikia perlipti į dešinę ir padaryti tą patį dešinėje. Kartokite šiuos veiksmus turėtų būti iki kaklo, pamažu traukiant visus plaukus, kad nukrito ant nugaros. Apsaugokite plaukus stovi gražus gumine juostele, arba Barrette. Kai kasytės spygliuotos juostos yra retai naudojami, nes jie vizualiai iškraipytų plaukus, ir jis praranda savo originalumą. Bet jei jūsų plaukai yra akcentai, smaigalys bus idealus tipas nerijos. Jis atrodys elegantiškai, net jei jums tai padaryti, dėl tos paprastos naudotis.

Antra būdas pynimo varputė - anksčiau trimis kryptimis variantą. Jis prasideda audimo, kaip įprasta iešmo ir tada nuolat austi į naują kryptį. Tai padės padaryti dalgis stipresnį, kuris yra labai svarbu per vėjuotu oru.

load...

Taip pat galite eksperimentuoti su reta susipynę. Tai yra sklypo smaigalys yra nutraukiamas ir vėl atnaujinamas. Tačiau ši šukuosena tinka tik ypatingomis progomis, kai visi kruopščiai registruojami laku. Trečiasis metodas yra naudinga tiems, kurie neturi daug patirties, kaip įprasta, pirmiausia austi nerijos sruogų ir tada užšokti ant jo. Rezultatas yra tai, kad smaigalys nėra pakabinti ore, ir pagal pagrindinio nerijos.

Nustatymai šukuosena pigtailed smaigalys

Dabar smaigalys gali būti ne tik pagrindinis plaukai, bet tiesiog iš stiliaus, kuris pabrėžti grožį ir individualumą elementas. Pavyzdžiui, merginos su kvadrato tipo veido yra labai mažas nerija Bangs, sukurti plaukų plėvele. Ypač gražus atrodo, jei yra akcentai. Tokiu atveju, galite rinkti ją iš vienos spalvos sruogų, baltas, yra geriausia. Tada jis švies ryškiau ir išsiskirti. Nurodykite šukuosena proga, pynės, audimo smaigalys tampa gracinga ir tvirtą pagrindą, o krovimas galimybes galite galvoti apie labai daug.

Vienas iš populiariausių yra iešmo dangtelis visiškai dengia galvą. Tačiau, tai gali padaryti tik merginos su ilgais plaukais. Jei nėra laiko laukti, kada plaukai auga atgal, galite naudoti alternatyvą. Palikite keletą sruogų, su kuria jūs galite padaryti ant galvos iš tinklelio natūra, tada vilkite iš spikelets plėvele, kad pritvirtinamas. Tuo tinklelio susikirtimo galima nustatyti blizga cirkonio, pridedant prieskonių šukuosena. Bent kosumozhno įdėti lanką arba nedidelį gėlių, priklausomai nuo suknelė ir asmeninius pageidavimus stiliaus.

Kitas įsikūnijimas yra gražus audimo Vijos kelnės. Tai reiškia, kad kuriant žiedyno naujų krypčių poreikį jas išspręsti, atleidžiantis šiek tiek, kurti kabinti garbanos. Kai kuriose vietose galite net pynimo kryptį, ir kai ji yra pilnai paleistas. Taigi, tai yra įmanoma sukurti tam tikrą aplaidumo poveikį. Tačiau, atrodo labai elegantiškas ir tinka labiausiai išskirtinį vakarine suknele.

Įrengimas Plaukų pigtailed smaigalys

Weave spikelets neatsižvelgiama daug laiko, ir jūs galite padaryti juos 5-10 minučių, priklausomai nuo plaukų ilgio. Daugiau laiko praleido ant iškilmingos klojimo kūrimą. Dabar yra daug įvairių dantenų, smeigtukai, lankus ir smeigės, kurie idealiai tinka bet kokio stiliaus. Pavyzdžiui, jei pynė žaizdos aplink galvą, tada jo ilgis turi švirkšti smeigės su mažais gėlių, sukurti grakštus vainikas.

Originalios apdaila lanksčiaisiais varputė įsikūnijimas yra įtraukti į kiekvieną audimo nematomų kaiščių, kurie įtraukti į karoliukų. Ant balto plaukai atrodo geriausiai juodos, mėlynos, rožinės ir raudonos spalvos karoliukai, ir juoda - visa balta, smėlinė, geltona ir sidabro atspalvių. Jūs galite padaryti kieto perlų skaičių. Bet jei yra laiko, tai geriau sukurti tam tikrą modelį.

Smaigalys yra puikus šukuosena kiekvieną dieną, nes tai yra labai ilgas galite laikyti savo formą ir mažai veikiamas įvairių veiksnių. Be to, ji yra ideali vieta švenčių šukuosena. Jei parodyti vaizduotę, jis atrodys daug gražesnė nei banalus garbanos pagaminti garbanoti.

load...