Galvos plauku šalinimas - grožis be aukų | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Galvos plauku šalinimas - grožis be aukų

Galvos plauku šalinimas - grožis be aukų

Į malonumas visų moterų ir merginų pažanga nestovi vietoje, ir grožio pramonėje sukūrė naujus metodus plaukų šalinimas, tarp jų vienas iš geriausių yra laikomos laivagalyje plaukų šalinimas - atsiliepimai kalbame apie tik teigiamų emocijų, nes šis metodas yra visiškai neskausmingas. Su jo pagalba galima pašalinti plaukus nuo bet kurios kūno dalies, todėl nesvarbu, kas tai yra plaukai - šviesūs, ploni, lenkti arba labai mažas.

AFT (Advanced Fluorescencinis technologijos) - išversti į anglų reiškia "pažangios fluorescencinės technologiją." AFT plaukų šalinimas yra grindžiamas plaukų šalinimo ir plaukų šalinimo lazeriu derinys. Jo unikalumas slypi neskausmingas plaukų šalinimas, net bikinio srities.

Privalumai laivagalio plaukų šalinimas

  1. Efektyvumas procedūros. Jo poveikio galia yra labai didelė, todėl galima naudoti mažesnį skaičių sesijų pasiekti rezultatų.
  2. AFT plaukų šalinimas neatneša skausmo per unikalios technologijos InMotion (nuo angl.yaz - judančios) naudoti, kuri numato laipsniškai šildyti apdorotų teritorijų kūno ir minkšta oda paruošimo lazerio spindulio zonoje. Taikomoji technologija visiškai pašalina apie skausmo receptorių poveikį, išlaikant griežtą, galingas srautas energiją, kuri sunaikina plaukų folikulus. Tik tose srityse, su labai plona oda gali sukelti retais atvejais minimalų atsiradimo skausmo oschuscheniy.Tehnologiya InMotion pašalina neveikimą neapdirbtų dalis Skirtingai nuo kitų metodų plaukų šalinimas, kurioje eilės režimas naudojamas raketos. Apkalos apdorojimo zoną pasiekia 100%.

    Mes aišku, kad AFL metodas plaukų šalinimas yra neskausminga visų žinomų metodų tam tikru metu.

    load...
  3. Technologija apima bendrą poveikį dėl dviejų energijos - ir lazerio šviesa. Su šiuo plaukų šalinimas yra ne kritinė į jų odos ir plaukų tipą spalvos.
  4. Saugumas. Nauja technika plaukų šalinimas yra visiškai saugus ir sujungia pažangiausias technologijas plaukų šalinimo lazeriu iš SPA procedūrose komfortą.

Laivagalyje plaukų šalinimo technologija

Technologijos laivagalyje epiliatoriaus yra patobulintas bendras metodas apjungia Fotoepiliacija ir plaukų šalinimo lazeriu, naudojant du naujus įrenginius - Narmony XL (remiantis pagerinta fluorescencijos technologijas) ir sopranas XL (remiantis diodiniu lazeriu darbą, yra laikomas aukso standartas šiuolaikinės plaukų šalinimo srityje).

Technologija remiasi viso sukaupto poveikio spaudimą tam tikrose odos dviejų energijų - Optiniai ir lazeriu. Šis derinys yra labai efektyvus, nes jis leidžia pašalinti abu sunku ir tamsiai plaukus su lazeriu pluošto energija ir plonas ir lengvas - naudojant šviesos energijos. Į pašalinti plaukus iš fiksuoto su laiku, keičiant jo tankį ir struktūrą procesą. Todėl labiausiai raštingi yra savalaikis keitimas lazerio šviesos energija, ir atvirkščiai. AFT plaukų šalinimas padeda pašalinti plaukus visiškai profesionaliai klinikoje su individualios žinoma gydymo plėtros.

load...
  • Mokslinių įrodymų, kad veiksmingumo Plaukų šalinimas laivagalyje

Plaukų šalinimas kaip toks tikslas - yra folikulo sunaikinimas, tada plaukų augimą tampa neįmanoma. Šviesos srautas ir diodinis lazeris puikiai išspręsti šią problemą. Plaukų šalinimo intensyvumas yra parinktas taip, kad lemputes šaknys, taip pat laivai, kurie suteikia jiems galią sugeria lazerio spindulio energiją, sukelia terminę žalos apdorotą teritoriją plaukų folikulus. Čia slypi plaukų šalinimo laivagalyje veiksmingumas - moterų atsakymai rodo paraudimas trumpą (1-2 valandos po procedūros) išvaizdą, kuri yra absoliuti norma.

Kiek Plaukų šalinimo procedūros jums reikia?

Gyvavimo ciklas plaukų susideda iš kelių etapų. Plaukų augimą folikulo etapo pakeičiamas trumpo pereinamojo etape, kuris seka po to, kai ramybės stadijoje, per kurį plaukai sustoja auga ir jis patenka. Tada, per folikulo pradeda augti nauji plaukai. Dėl šios priežasties, visus turimus plaukų šalinimo metodų gaminti tik trumpalaikį efektą, pašalinti lazdele plaukus, bet neardant jo folikulą.

Plaukai auga ciklais, todėl vienoje sesijoje galima paveikti ne daugiau kaip 70% folikulų. Veikti visi folikulai reikalauja daug procedūrų laivagalyje plaukų šalinimas - apie 6 iki 8 sesijų vidurkis. Priklausomai nuo kokybės ir kiekio plaukų šie skaičiai gali skirtis nuo 4 iki 12 procedūrų.
Pradiniame tyrimo gydytojas-dermakosmetolog suteikti išsamią konsultaciją ir tiksliai nustatyti reikiamą skaičių sesijų. Teigiamas rezultatas gali būti pastebimas net po pirmųjų sesijų: pažymėtas sumažinti plaukų kiekį, prabangiau struktūra naujai išaugo plaukus. Šie pokyčiai įvyks daugiau ir daugiau iš vienos sesijos į kitą, kol visiškai pašalinti plaukus.

  • Kam ir kur jūs galite turėti laivagalyje plaukų šalinimas?

AFT plaukų šalinimas tinka abiejų lyčių asmenys, kurie turi bet kokį odos tipą nuotrauką. Ši plaukų šalinimo atliekama beveik visose kūno dalių - rankų, kojų, pilvo, krūtinės, veido, nugaros, kaklo, pažastų zonos ir intymūs kūno dalių.

load...