Blizgučiai akyse. Kas to reikia? | Senamiestyje.LT
Grožis ir sveikata

Blizgučiai akyse. Kas to reikia?

Blizgučiai akyse. Kas to reikia?

Išraiškingos akys kartais gali pasakyti daugiau nei žodžiais. Dėl turto gražus akis, galintis vienu judesiu blakstienas užkariauti kas, tai jau seniai žinoma. Apie išraiškingą išvaizdą, kad eilėraščius, dainas. Malonumas ir liūdesys, liūdesys ir džiaugsmas - bet jausmų ir emocijų išraiška galima skaityti ir nepastebimoje vietoje. Specialūs prošvaistė jo akyse pasakoja kokie jausmai asmenį širdyje. Todėl moterys taip nori, kad jūsų akys graži ir patraukli.

Puiki išvaizda skirtingose ​​epochose

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pakeisti akių grožį, taip pat idealus moterų grožio idėja atstovavimą, galite parašyti visą knygą. Egipte buvo laikomas graži moteris su nuožulniomis akis, kurios yra specialiai vizualiai pailginti, Graikija vertinami gražuolių su žalios akys; dabar tai madinga turėti tankus ir labai ilgas blakstienas. Bet moterys visada nori, kad jūsų akys spindi pagal žavisi žvilgsnių vyrų, ne tik jaunystėje, bet vėlesniais metais.

Moterų grožis yra trumpalaikis ir trunka iki tol, kol akis dega, pilnas gyvenimo ir energijos. Taigi, jūs turėtumėte rūpintis, kad daugelį metų išlaikyti grožį ir sveikatą akis.

load...

Gydomosios vonios ir akių gydymas

Gražios akys kiekviena moteris nori turėti, tačiau tik nedaugelis žino, kaip išlaikyti amžinai jauni ir švieži, ir ką reikėtų daryti, kad akys švietė aplink juos, ir neatrodė ankstyvų raukšlių.

Svarbiausia prisiminti, bet moteris, kurie nori ilgai išlikti jauna ir graži - laiku pailsėti, tinkamai subalansuota mityba ir optimalų kiekį pratimų. Nebent būtų laikomasi šios sąlygos, jokių SPA procedūros, masažas, veido ir akių vokais, tradiciniai metodai šviečia akis ant moters veido negalės daryti. Po kelerių metų nuolatinį stresą, sezoninių švenčių dienomis, savaitgaliais ir kasdienio miego mažiau nei 7 valandas, ne tik veido, bet visas kūnas yra išsekęs ir senų trūkumo.

Yra keletas būdų, kaip atnaujinti pavargusias akis:

  1. Žemutinė veidą šiltu vandeniu ir pločio atviromis akimis. Tokia vonia turėtų būti daroma kiekvieną dieną, bet ne daugiau kaip 2-3 kartus per dieną.
  2. Paraudusi akys nuovargis plauti ramunėlių sultinio (5 g ramunėlių iki 1 puodelio vandens pilamas verdančiu vandeniu, filtruojamas ir stumia). Norėdami tai padaryti, imtis medvilnės tamponu, suvilgytu juos į sultinį truputį išspausti ir švelniai paskirstyti ant uždarų vokų. Tai geriausia atlikti procedūrą prieš miegą, todėl, kaip reikia.
  3. Kaip suspaudžia trūkčiojimas vokų ir ankstyvų raukšlių sultiniai naudojamų rozmarinų, ramunėlių, pipirmėčių ir juodoji arbata (1 val. Spoon ½ puodelio verdančio vandens, įlieti ir kanalizacija). Tamponai mirkyti taikomosios per 3-4 valandų infuzijos.
  4. Pašalinti edema akis suspaudžia taikomas liepų, šalavijas, linų sėklų (1 val. Šaukštas 1 puodelio verdančio vandens 10-15 min., Filtras). Padaryti kompresą už kurio prieš miegą valandą. Po procedūros būtina tepti vokų kremas.
  5. Tamsūs ratilai po akimis galima išvengti naudojant varškės akių kompresas (1 desertinis šaukštas varškės, suvynioti į audinį).

Dėl gražus ir sveikas akių spalvą būtina vartoti vaisių, daržovių, abrikosų, žolių ir uogų daug (ypač mėlynės ir serbentai).

load...

Prošvaistė į moterų su žurnalų viršelių akis

Moterys, kurie nėra patenkinti savo antakių ir blakstienų dabar gali jį pakeisti. Sugalvotas per daugelį tūkstantmečių, būdų, kad būtų ištaisyti pobūdžio defektai, tai galima įvardinti ilgą laiką. Ši makiažo ir naudojimas dirbtinių blakstienų ir chirurgijos ir spalvotų lęšių pakeisti akių spalvą.

Visi šie metodai duoda norimą rezultatą, tačiau jie ne visada turi teigiamą poveikį moterų sveikatai. Dažnai besaikis kosmetikos gali sukelti ankstyvą senėjimą akies praradimas blizgesys, per anksti nuostolių blakstienų. Todėl geriau pabandyti mažiau tikėtina, kad eksperimentuoti su dirbtinių naudojimo reiškia atgaivinti išvaizdą ir atjauninti veidą.

Blizgūs žurnalai pilni jautis akimis grožį su alsinamai akis - aktorės, dainininkės. Pažvelgus Teledom, šiuolaikinės moterys linkusios, kad tą pačią šukuoseną, norite turėti panašias akis. Tačiau tik nedaugelis žmonių mano, kad šių moterų grožis dažnai dirbtinai sukurta. Kaip prieš šimtmečius, dėl menininko portretas merginos dažnai Taisome su kai būdingų trūkumų juos ir moderni moteris gali ne tik išspręsti nuotrauka figūra, bet taip pat pridėti blizgesį su Photoshop akis ir kiti grafikos programų.

Moters patrauklumas pirmiausia priklauso nuo jos pačios. Tik patys sąmoningumo gražus, sveiki ir puikiai saugo savo jauną ekspresyvią išvaizdą už metus į priekį.

load...