Fasadas, kuris neturėtų būti suremontuotas po 5 metų

informacija

Original text


KODĖL Thermopanel – puikus sprendimas?

Paprasčiausiai, šiluminės plokštės – tai universali motina, kuri nereikalauja jokių specialių atsargumo priemonių, gerai elgėsi esant bet kokiai temperatūrai ore, jis nesugeria drėgmės ir yra ekologiškai saugūs.

Fasadų šiluminės plokštės – yra išsaugoti savo pinigus ir laiką. Funkcija 2 in 1 gali vienu metu šilta ir papuošti savo namų fasadą. Rezultatas – gražus, šiltas ir patvarus namo be vargo.

Be to, nustatant į virpstą, kai jums padaryti išmintingą investicijų į ateitį – sutaupyti šildymo, remontas išorės apdaila ir dekoravimas.

NAUDA

– Šiluminės plokštės – tai akivaizdus išsaugoti savo pinigus. Jums nereikia mokėti už pirmą šildytuvas, tada už medžiagą apdailos ir du kartus už montavimo darbus. Su thermopanels jums tai padaryti vieną kartą.

 • Vientisa lipnios sąnarių fasadinės plytelės su izoliacija:

  naudojamas specialus klijai Vokietijos Berit PUR501, kuri suteikia Vientisa Sankaba keraminės plytelės su izoliacija gamyba.

 • TIKSLI jungiamieji plokštės persidengia

  apsaugo nuo “tiltai” šalto kondensato arba pelėsių, suformuoja išvalyti tinklelio siūlių. Griovelis ir kraigo pateikti drėgmės barjeru įstrižo lietaus ir nepralaidžia jungtimi elementų pusių. Paskesnis injektavimo sąnarius visiškai izoliatus.

 • Plastiko instrukciją izoliacinės medžiagos sluoksnio storis:

  dizaino fasadų thermopanels “gamykla FASADO” apima plastiko bėgiai, nustatyto kiekio izoliacijos storio. Jie vadovas diegimo metu varžtais, užtikrinti patikimą pritvirtinimą plokštės prie sienos, išspręsti mechaninių pažeidimų viduje plokščių problemą ir pašalina deformacijos izoliacija.

 • “Rasos taškas” yra pagal šildytuvai taikymo sritį:

  ne vėdinimo ir hermetizavimo problemų, ne dėl vėdinamoje tarpo su galinės pusės fasado poreikis. Šiluminio plėtimosi koeficientas yra labai mažas kaip polistireno, ir tuo susiduria su akmens arba keraminės plytelės, kuri suteikia aukštos vientisumą inercijos ir dalys valdymo sistemą. Thermopanels “gamyklos fasadai” yra difuzijos atidaryti medžiagos tvirtumo ir inertiškumo. Poliuretano putos nenaudojamas.

 • Unikalus formos Epps:

  Epps turi priekinę pusę depresija (instrukciją) už plytelių, kuri suteikia galimybę sklandžiai siūlės. Rezultatas yra idealios mūro natūra.

 • Lengvas statybos Epps:

  iš “labirintas” buvimas ant nugaros pusėje šiluminių plokštės sumažinti savo svorį.

 • Apsauginių ir transporto įdėklai Prieinamumas:

  šoniniai apsauginiai laivybos įdėklai suteikti saugos thermopanels šoninių sienelių.

PAVYZDYS padidėjęs atsparumas šilumos perdavimo su apvalkalinio Thermopanel Epps

Montavimo jums reikės: varžtai, atsuktuvas, deimantinis diskas. Specialusis mokymas nebūtinas. Montavimo plokštės yra kūrenama kaiščius (varžtus) iš plastiko vadovas beveik bet substrato. Grynumas ir tikslumas montavimo, Šlapių procesų nebuvimas leidžia fasadas išvengti problemų vėliau.

Montuojamas ant dujų silikatinių plytų ir blokų atliekami netaikant posistemio

Montavimas medinių namų yra atliekami su posistemio naudojimo

Atšilimas ir apdailinimas 200 kvadratinių metrų name, “šlapias” metodas užtruks mažiausiai du mėnesius, o su šiluminių plokštės Pagalba – tik 2-3 savaites!

Unikalus sugebėjimas fasado šiluminė plokščių gamyklos fasadas “yra montavimo ištisus metus galimybė! Taip yra dėl darbo trūkumo dėl šlapių procesų apdaila. Vienintelis žingsnis reikalauja nulis temperatūrą yra injektavimo, kuris gali būti atidėtas iki geresnių orų. Dėl mažo svorio plokštės ir jų tvirtinimo varžtais, jie yra lengva naudoti senų fasadų restauravimo. Fasado sistema – savarankiškai-atraminė struktūra.

Plokštės gali būti sumontuoti ant bet pakankamo stiprumo bazė: akyto betono, betono blokas, betono, plytų, tinkuotos arba netinkuotos fasadų, sienos blokuoti namus. Papildomos fondai nereikia. Be rimto pažeidimo fasado geometrija atveju rekomenduojama naudoti narvo.

Medžiaga pateikta gamintojų šilumos plokštės “gamyklos fasadų”

Www.fasad-panel.by

375 29 612 27 27

About the Author

No comments