Dušo kabina: kaip išsirinkti?

Šiuo metu dušo nėra kažkas neįtikėtinai arba nepasiekiamas. Priešingai, kiekvienas gali pasirinkti būtent šį modelį, kurį norite ir galite sau leisti. Kuris dušas yra geriausia pasirinkti ir ką reikia žinoti? Pabandykite suprasti.

TIPAI Palapinių

Dušo kambarys. Tai kabina, kurioje yra tik dvi sienos ir vonios sienelės imtis dėl dviejų trūkstamų sienos vaidmenį.

Kabina “Boksas”. Langelis susideda iš keturių sienų ir padėklo. Modernus rinka siūlo duobes su sauna ir sūkurine vonia.

MEDŽIAGOS

Daugeliu atvejų, durų ir dušo sienelės yra pagamintos iš polistireno. Tai saugus ir patikimas medžiagas, bet yra vienas nedidelis trūkumas: ji blunka su laiku, ir tai gali pasirodyti dėmes. Tačiau, jei jūs sustabdyti savo pasirinkimą ant stiklo, jums nebus paleisti į tokią bėdą. Be to, stiklas gali būti matinio, tonuoto ir raštuotas. Viskas priklauso nuo jūsų skonio.  

Atsižvelgiant į dėklą, jis gali būti pagamintas iš plieno, ketaus, keramikos, ir akrilo dirbtinio akmens. Kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų. 

– Plieniniai keptuvės yra patvarus ir patikimas, bet tuo pačiu metu jums nebus suteikta galimybė išvengti triukšmo naudojimo metu, taip pat po pasirodys šiek tiek laiko ant emalio perskelta. 

– Ketaus keptuvėje galima vadinti labiausiai tvirtos, tačiau jo trūkumas yra ilgas atšilimas. Sienos yra labai stora, todėl turime laukti tam tikrą laiką, kol jie įkaista prieš plaukti. 

– Keraminiai padėklai, labai patraukli, tačiau tai yra labai silpnas. Jei keramika turi labai didelę įtaką, gali lūžti. 

– Akrilo padėklai, visi populiarėja greitai. Šis lengvas medžiaga, kuri įkaista greitai, išlaiko šilumą ir yra lengva rūpintis. Tačiau didelis vyras svorio, jis gali sulenkti. 

– Dirbtinis akmuo (marmuras), naudojamas gaminant padėklų kabina puikiai tinka tai. Jo vienintelis trūkumas gali būti kaina. 

PRIEŽIŪRA DUŠO

Ko ieškoti ir kaip pasirinkti dušas, dabar jūs žinote. O ką apie tinkamą priežiūrą?

Visų pirma, ji yra rekomenduojama įdiegti specialius filtrus sumažinti tiekiamo vandens kietumą. Kaip taisyklė, jie turi pakeisti arba išvalyti bude per keletą mėnesių. Po vandens valymo būtina kiekvieną kartą plauti kabina specialiąsias priemones ir išdžiovinkite ją kruopščiai. Išorinis paviršius taip pat reikia laiku pasirūpinti. 

SĄNAUDOS

Paprasčiausias modelis duše galima įsigyti už maždaug $ 200 Jei norite pasirinkti dėžutę su vandens masažu, veidrodis, lentynos, apšvietimas ir tt Jūs turėsite sumokėti 500 JAV dolerių colo Ir, jei esate pasiruošęs mokėti už kabinos apie 1000 JAV dolerių, jis bus įrengta garo generatoriumi, o tai reiškia, kad bus galima organizuoti suomiška pirtis. Tačiau be visų naudingų funkcijų, atkreipkite dėmesį į ilgaamžiškumą ir patikimumą built-in mechanizmų (maišytuvas, elektros, techninę įrangą). Svarbu, kad jis yra savo modelį galite pasiimti atsargines dalis lengvai. 

Pasiimti į senamiestyje.lt katalogas Vandentiekio:

About the Author

No comments